Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Чи купити фільтр зворотного осмосу

Чи купити фільтр зворотного осмосу

З усього розмаїття очисного обладнання можна особливим чином виділити фільтр зі зворотним осмосом. Володіючи рядом переваг такими, як висока ступінь очищення, компактні габарити, економічність, вони звертають на себе увагу не тільки фахівців, але і власників квартир і приватних будинків.

Дані установки, на відміну від проточних фільтрів, видаляють з води майже всі забруднення на молекулярному рівні Напівпроникна мембрана осмосу має настільки малі отвори, що крізь неї проходять тільки молекули води.

Зворотний осмос для будинку має модульну комплектацію Основна частина складається з передфільтрів, мембрани і накопичувального бака В деяких випадках, як додаткове обладнання, встановлюються мінералізатор, структурізатор, Уф-лампа.

Базова комплектація складається з п'яти ступенів очищення:

  • Картридж механічного очищення з спіненого поліпропілену пористістю 5 мікрон.
  • Картридж з пресованого активованого вугілля з шкаралупи кокосових горіхів.
  • Картридж механічного очищення пористістю в 1 мікрон.
  • Мембрана зворотного осмосу.
  • Вугільний фільтр поста для кондиціонування води, поліпшення її смакових якостей.

Не завжди вхідний тиск води відповідає зазначеному в інструкції діапазону В цьому випадку можна придбати систему з редуктором для зниження тиску або помпою - для його підвищення.

Для чого потрібен фільтр з мінералізацією?

Ідеально чисту воду можна наситити необхідними мінералами В природного і водопровідній воді теж є мінерали, але їх кількість і склад не завжди відповідають необхідним нормам, потрібних для організму людини.

Саме фільтри з подальшою мінералізацією будуть найкращим вибором для того щоб купити фільтр зворотного осмосу і ваш організм отримував достатню кількість кальцію, магнію та інших корисних речовин.

Дані установки легкі в монтажі, але експерти рекомендують здійснювати установку, вдавшись до допомоги перевірених компаній, де працюють кваліфіковані фахівці.

Термін служби і ресурс картриджів і мембрани вказано в супровідній документації: для картриджів попереднього очищення - раз в три місяці, для зворотноосмотичних мембран - один раз в 1-1,5 року.

Розрахункові дані показують, що фільтри зворотного осмосу забезпечують набагато меншу вартість 1 літра очищеної води, ніж при її покупці на розлив у пляшках.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021