Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Топ-5 основних переваг зворотного осмосу

Топ-5 основних переваг зворотного осмосу

Понад сорок років тому на ринку водоочисного обладнання з'явилися системи зворотного осмосу Розробники застосовували дане обладнання для опріснення води І в ті роки системи зворотного осмосу не отримали широкого застосування.

Але дуже скоро гідності систем були оцінені і ряд великих компаній налагодили їх випуск для побутових цілей Уже в середині 70-х років минулого століття установки користувалися великою популярністю в США.

Сьогодні і в Україні переваги фільтрів зі зворотним осмосом оцінені з гідністю Це - практично єдина технологія очищення, після якої вода має найвищу якість.

Фільтри застосовуються для доочищення питної води від важких металів, нітратів, нітритів, фенолів, солей жорсткості, органічних і мікробіологічних забруднень, активного хлору та його сполук.

Крім того, система повністю видаляє кольоровість, каламутність, покращує смакові якості рідини.

Переваги фільтра води зі зворотним осмосом і мінералізатором

1 Високий ступінь очищення. Основним елементом системи є напівпроникна мембрана з найдрібнішими осередками, пропускають тільки молекули води і кисню Перед потраплянням на мембрану, рідина проходить кілька передфільтрів, що очищають воду від грубих частинок, органіки, хлору, його сполук і пестицидів Концентрат зливається в каналізаційні стоки.

2 Накопичувальний бак. Очищена вода надходить в накопичувальний бак і дозволяє безперебійно використовувати очищену воду для побутових потреб і пиття.

Для відновлення структури і насичення води мінералами і для її знешкодження, як додаткове обладнання, застосовується мінералізатор, структурізатор і УФ-лампа.

3 Великий асортимент. Завдяки різноманітності збірок і технологічних рішень, можна підібрати будь-яку установку, що задовольняє вимогам кожного споживача:

  • Бюджетні, середньої цінової категорії, преміум-класу (за вартістю).
  • Для офісу, будинку, міні виробництва (по продуктивності).
  • Від 4 до 9 ступенів фільтрації (за інтенсивністю очищення).

4 Обслуговування. Після закінчення роботи картриджа потрібно його заміна Технологія «блок-модуль» істотно зменшила габарити системи і дозволила швидко і легко робити заміну картриджів Відбувається повна заміна модуля, а не тільки наповнювача.

5 Сумарні витрати. Якщо порахувати витрати на покупку і обслуговування системи зворотного осмосу і порівняти з водою на розлив, стає зрозумілим, що дане обладнання швидко окупається, а літр очищеної води коштує набагато дешевше.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021