Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Топ-5 основних переваг зворотного осмосу

Топ-5 основних переваг зворотного осмосу

Понад сорок років тому на ринку водоочисного обладнання з'явилися системи зворотного осмосу Розробники застосовували дане обладнання для опріснення води І в ті роки системи зворотного осмосу не отримали широкого застосування.

Але дуже скоро гідності систем були оцінені і ряд великих компаній налагодили їх випуск для побутових цілей Уже в середині 70-х років минулого століття установки користувалися великою популярністю в США.

Сьогодні і в Україні переваги фільтрів зі зворотним осмосом оцінені з гідністю Це - практично єдина технологія очищення, після якої вода має найвищу якість.

Фільтри застосовуються для доочищення питної води від важких металів, нітратів, нітритів, фенолів, солей жорсткості, органічних і мікробіологічних забруднень, активного хлору та його сполук.

Крім того, система повністю видаляє кольоровість, каламутність, покращує смакові якості рідини.

Переваги фільтра води зі зворотним осмосом і мінералізатором

1 Високий ступінь очищення. Основним елементом системи є напівпроникна мембрана з найдрібнішими осередками, пропускають тільки молекули води і кисню Перед потраплянням на мембрану, рідина проходить кілька передфільтрів, що очищають воду від грубих частинок, органіки, хлору, його сполук і пестицидів Концентрат зливається в каналізаційні стоки.

2 Накопичувальний бак. Очищена вода надходить в накопичувальний бак і дозволяє безперебійно використовувати очищену воду для побутових потреб і пиття.

Для відновлення структури і насичення води мінералами і для її знешкодження, як додаткове обладнання, застосовується мінералізатор, структурізатор і УФ-лампа.

3 Великий асортимент. Завдяки різноманітності збірок і технологічних рішень, можна підібрати будь-яку установку, що задовольняє вимогам кожного споживача:

  • Бюджетні, середньої цінової категорії, преміум-класу (за вартістю).
  • Для офісу, будинку, міні виробництва (по продуктивності).
  • Від 4 до 9 ступенів фільтрації (за інтенсивністю очищення).

4 Обслуговування. Після закінчення роботи картриджа потрібно його заміна Технологія «блок-модуль» істотно зменшила габарити системи і дозволила швидко і легко робити заміну картриджів Відбувається повна заміна модуля, а не тільки наповнювача.

5 Сумарні витрати. Якщо порахувати витрати на покупку і обслуговування системи зворотного осмосу і порівняти з водою на розлив, стає зрозумілим, що дане обладнання швидко окупається, а літр очищеної води коштує набагато дешевше.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021