Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

KYIV BBQ CHAMPIONSHIP 2019. ЯКІСТЬ ВОДИ В М'ЯСНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

KYIV BBQ CHAMPIONSHIP 2019. ЯКІСТЬ ВОДИ В М'ЯСНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

У теплі осінні дні 12 - 13 жовтня відбувся другий BBQ-чемпіонат від Ulichnaya Eda на Арт-заводі Платформа. На фестивалі проводилося змагання між всесвітньо відомими BBQ-асоціаціями. Разом з цим знайшлося місце і для фуд-кортів із шашликами, стейками і реберцями.

"ІВіК Формула Води" з великим задоволенням в п'ятий раз взяла участь у фестивалі від Ulichnaya Eda. Ні для кого не секрет, що вода - головний інгредієнт всіх харчових продуктів. Вона впливає на їх якісні характеристики, стан поверхні, зовнішній вигляд і стійкість при зберіганні. Для того, щоб їжа була смачною, а тим більше корисною, вода повинна бути чистою, м'якою і з певним вмістом корисних мінералів.

Дуже важлива якість води при виробництві м'ясних продуктів, напівфабрикатів та інших виробів. Мікробіологічні процеси і випаровування вологи протікають за участю води. Взаємодія води та продуктів її дисоціації з білками, ліпідами і полісахаридами впливає на структуру продуктів. Висока концентрація іонів кальцію і магнію у воді є однією з найважливіших проблем для фахівців м'ясної промисловості.

Від рН води залежить колір солоних м'ясопродуктів і добавок, які використовуються для приготування розсолу. Також рН води впливає на характер взаємодії білок - вода.

Важлива якість води при тепловій обробці продукції, для охолодження фаршу, куди додають воду або кубики льоду, отримані за допомогою льодогенераторів. У свою чергу, якість води впливає на продуктивність апарату із водяним охолодженням і його термін служби

Використання очищеної води в м'ясної промисловості, яка входить до складу розсолів, виключає додавання хімічних добавок, фосфатів і їх сумішей, значно покращує реологічні властивості м'яса, а також робить готовий продукт екологічно безпечним з антиоксидантними властивостями.

Станція очистки води на виробництві

Щоб вирішити проблему з водою як у виробничому процесі, так і мийці обладнання, рекомендуємо купити фільтр для очищення води. Він забезпечить необхідне видалення солей жорсткості, іонів важких металів, хлору, заліза, бактерій, вірусів та інших забруднень.

Компанія ТОВ "ІВІК Формула Води" на KYIV BBQ CHAMPIONSHIP встановила стенд із професійним обладнанням. Станція очистки води забезпечила учасників та гостей фестивалю водою питної якості.

Вихідна водопровідна вода проходила кілька стадій очищення:

  • механічна (видалення піску, іржі, окалини та інших суспензій);
  • пом'якшення (видалення солей кальцію і магнію);
  • зворотний осмос (доочищення від солей жорсткості, важких металів, бактерій, вірусів, хлорорганічних сполук та інших);
  • пост-фільтрація (для уникнення появи неприємного запаху або присмаку).

Після проходження всіх стадій очищення на виході вода високої якості з ідеальним балансом лугів, солей і мінералів.

Схожі статті
Промислова водопідготовка
Промислова водопідготовка
Споживач у своїй квартирі використовує порівняно невеликий об'єм води. Що не можна сказати про промислових підприємствах. Застосув..
22.11.2016
Проблема очищення води в Києві
Проблема очищення води в Києві
В даний час склалася напружена ситуація із забезпеченням населення Києва якісною питною водою. Добове споживання води горомадянами..
14.10.2013
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021