Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

KYIV BBQ CHAMPIONSHIP 2019. ЯКІСТЬ ВОДИ В М'ЯСНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

KYIV BBQ CHAMPIONSHIP 2019. ЯКІСТЬ ВОДИ В М'ЯСНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

У теплі осінні дні 12 - 13 жовтня відбувся другий BBQ-чемпіонат від Ulichnaya Eda на Арт-заводі Платформа. На фестивалі проводилося змагання між всесвітньо відомими BBQ-асоціаціями. Разом з цим знайшлося місце і для фуд-кортів із шашликами, стейками і реберцями.

"ІВіК Формула Води" з великим задоволенням в п'ятий раз взяла участь у фестивалі від Ulichnaya Eda. Ні для кого не секрет, що вода - головний інгредієнт всіх харчових продуктів. Вона впливає на їх якісні характеристики, стан поверхні, зовнішній вигляд і стійкість при зберіганні. Для того, щоб їжа була смачною, а тим більше корисною, вода повинна бути чистою, м'якою і з певним вмістом корисних мінералів.

Дуже важлива якість води при виробництві м'ясних продуктів, напівфабрикатів та інших виробів. Мікробіологічні процеси і випаровування вологи протікають за участю води. Взаємодія води та продуктів її дисоціації з білками, ліпідами і полісахаридами впливає на структуру продуктів. Висока концентрація іонів кальцію і магнію у воді є однією з найважливіших проблем для фахівців м'ясної промисловості.

Від рН води залежить колір солоних м'ясопродуктів і добавок, які використовуються для приготування розсолу. Також рН води впливає на характер взаємодії білок - вода.

Важлива якість води при тепловій обробці продукції, для охолодження фаршу, куди додають воду або кубики льоду, отримані за допомогою льодогенераторів. У свою чергу, якість води впливає на продуктивність апарату із водяним охолодженням і його термін служби

Використання очищеної води в м'ясної промисловості, яка входить до складу розсолів, виключає додавання хімічних добавок, фосфатів і їх сумішей, значно покращує реологічні властивості м'яса, а також робить готовий продукт екологічно безпечним з антиоксидантними властивостями.

Станція очистки води на виробництві

Щоб вирішити проблему з водою як у виробничому процесі, так і мийці обладнання, рекомендуємо купити фільтр для очищення води. Він забезпечить необхідне видалення солей жорсткості, іонів важких металів, хлору, заліза, бактерій, вірусів та інших забруднень.

Компанія ТОВ "ІВІК Формула Води" на KYIV BBQ CHAMPIONSHIP встановила стенд із професійним обладнанням. Станція очистки води забезпечила учасників та гостей фестивалю водою питної якості.

Вихідна водопровідна вода проходила кілька стадій очищення:

  • механічна (видалення піску, іржі, окалини та інших суспензій);
  • пом'якшення (видалення солей кальцію і магнію);
  • зворотний осмос (доочищення від солей жорсткості, важких металів, бактерій, вірусів, хлорорганічних сполук та інших);
  • пост-фільтрація (для уникнення появи неприємного запаху або присмаку).

Після проходження всіх стадій очищення на виході вода високої якості з ідеальним балансом лугів, солей і мінералів.

Схожі статті
Промислова водопідготовка
Промислова водопідготовка
Споживач у своїй квартирі використовує порівняно невеликий об'єм води. Що не можна сказати про промислових підприємствах. Застосув..
22.11.2016
Проблема очищення води в Києві
Проблема очищення води в Києві
В даний час склалася напружена ситуація із забезпеченням населення Києва якісною питною водою. Добове споживання води горомадянами..
14.10.2013
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021