Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Мінералізатори води

Мінералізатори води

Для здорового способу життя людини необхідна вода, насичена корисними природними речовинами. Але, з кожним роком, чиста природна вода стає менш доступною. Щоб уникнути перенасичення води шкідливими речовинами, повсюдно, використовують побутові та промислові фільтри для її очищення.

Найсучаснішим і ефективним способом для очищення рідини вважаються системи зворотного осмосу. В основі роботи лежить напівпроникна мембрана, що має дуже маленькі отвори. Вони затримують бактерії й віруси, розчинені солі та органічні речовини, залізо, речовини, що впливають на кольоровість і запах т. Е пропускає через себе тільки молекули води та легкі мінеральні солі.

Використання зворотноосмотичних систем може мати побічні ефекти. Так, наприклад, отримавши майже дистильовану воду, ви втрачаєте всіх корисних властивостей і речовин, необхідні для організму.

Маючи вузькі пори, мембрана системи зворотного осмосу затримує не тільки бактерії та віруси, а й частина важливих корисних мінералів.

Для того, щоб наситити воду корисними речовинами, використовують мінералізатори води, які збагачують її мінералами, солями кальцію, калію, натрію і магнію.

Мінералізатор є картридж, в якому міститися, в розчиненому вигляді, мінеральні солі. Проходячи через нього, вода насичується необхідними елементами. Його застосування в системі зворотного осмосу, дозволяє відновити воді мінеральний склад, наближений до складу природного або талої води.

Матеріал цього обладнання складається з компонентів природного походження, мінеральних солей і мікроелементів.

Встановлюється мінералізатор за накопичувальним баком, як фільтрувальний прилад, з використанням гранульованого кокосового вугілля. Пристрій усуває залишкові суспензії після мембрани, неприємні запахи та присмаки, які виникають, при застої бака.

Фахівці рекомендують, під час монтажу мінералізатора, встановлювати подвійний кран. З одного надходитиме прісна вода, через інший - збагачена.

Фільтр зворотного осмосу з накопичувальним баком і мінералізатором встановлюють під мийкою.

Але потрібно пам'ятати, що для зміни картриджів і зручності обслуговування, до системи повинен бути вільний доступ.

Схожі статті
Мінералізація води в осмосі
Мінералізація води в осмосі
Сьогодні нікого не здивуєш твердженням про те, що питна вода, що потрапляє в наші квартири і будинки, потребує додаткової фільтрац..
17.05.2017
Що таке мінералізатор води в системі зворотного осмосу і навіщо він потрібен?
Що таке мінералізатор води в системі зворотного осмосу і навіщо він потрібен?
Мінералізатор представляє собою картридж, заповнений різного роду природними мінералами. Після того, як вода пройшла через мембран..
21.08.2020
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021