Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Огляд методів очищення питної води

Огляд методів очищення питної води

Перенасичення сполук хлору, неприємний запах, каламутність, жорсткість, підвищений вміст розчиненого заліза - так характеризується вода, яка надходить до нас з системи центрального водопостачання. Власники приватних будинків стикаються з проблемою води, взятих і різних джерел, в якій міститься солі важких металів, нафтопродуктів, органічні і неорганічні сполуки, віруси і бактерії.

Сьогодні різні джерела пропонують безліч систем з очищення води. Але чи всі вони ефективні?

Потрібно розуміти, що перед вибором тієї чи іншої системи, необхідно здати воду на лабораторні аналізи, щоб визначити її якість. Наявність виявлених забруднень допоможе визначитися і зробити правильний вибір.

Методи фільтрації діляться на механічні, фізичні, біологічні та фізико-хімічні. Всі вони по-своєму впливають на різні види забруднень.

Механічні частинки видаляються за допомогою відстоювання води, хімічних засобів і застосуванням різних фільтруючих матеріалів.

Мікробіологічні домішки (віруси, бактерії) усуваються за допомогою хлору і ультрафіолетового випромінювання.

У разі підвищеної кислотності використовується гранульований карбонат кальцію. Підвищений вміст кальцію і магнію забирається за допомогою кип'ятіння, катионирования, електродіаліз або зворотним осмосом.

Метод зворотного осмосу дозволяє видалити шкідливі речовини до 98%, завдяки напівнепроникної мембрани, що має мікроотвори.

Центральне водопостачання дає нам воду більш-менш безпечну, але для випаровування залишилися сполук хлору і отримання питної води, все-таки потрібно пропустити її через фільтр для води щоб доочистити і пом'якшити. Для цього застосовую фільтри-глечики, системи, які розміщуються під мийкою, з установкою додаткового крана.

Застосування фільтрів глеків актуально, якщо вам необхідний невеликий обсяг води. Вартість таких фільтрів невелика і вони досить добре очищають воду.

Проточні фільтри очищають весь обсяг води, що поступає. Вони встановлюються під мийку, поряд з нею або на кран.

Обратноосмотичні фільтри, завдяки своїм високим показникам, кількості ступенів очищення і високої продуктивності, вважаються найбільш ефективними.

Схожі статті
Який фільтр для води краще?
Який фільтр для води краще?
Немає сім'ї, яка б не піклувалася про здоров'я всіх своїх близьких. Всі ми знаємо, що питання очищення питної води стоїть гостро я..
08.12.2015
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021