Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Очистка води в медичних установах

Очистка води в медичних установах

Питна вода містить у забруднюючих домішках тринадцять тисяч небезпечних елементів. 80% захворювань передаються через воду (дані Всесвітньої Організації Охорони здоров'я). Проблемою очищення води займаються багато наукових інститутів. Це - проблема світового масштабу.

Для того, щоб зрозуміти, яку систему очищення необхідно застосувати, перш за все потрібно зробити ретельний аналіз води на різні забруднення.

Який метод очистки води більше всього необхідний у медичних закладах?

Бактерії, мікобактерії, грибки - все це можливо у водопровідній воді лікарень. Вода в медичному закладі - це важлива складова лікувального процесу: ванни і душі, миття медичних інструментів, миття рук медичного персоналу, лід для внутрішнього споживання.

На сьогоднішній день відомо багато способів очищення води. Ефективним методом є ультрафіолетова очистка води. Ультрафіолет - це невидимі магнітні хвилі. Цей нехімічний спосіб здійснюється без хімічних реагентів і термічної обробки. Такі промені знешкоджують воду швидко, при цьому хімічні та фізичні характеристики води залишаються без змін. Метод стає все більш популярним і є альтернативою, наприклад, звичайної очистки води, за допомогою хлору. Можна виділити переваги цього методу:

  • нешкідливість для людського організму;
  • невеликі витрати на обслуговування;
  • простота в експлуатації.

Ось чому таке очищення все частіше застосовується в медичних установах і оздоровчих пансіонатах, а також для дезінфекції систем водопостачання.

Є ще одна проблема - це епідемічна небезпека лікарняних стічних вод. У лікувально-профілактичних установах стічні води відводяться з санітарно-технічних приладів, пралень, мийних харчоблоку, аптеки, лабораторій, інфекційних лікарень і відділень, які можуть містити збудників кишкових інфекцій. Стічні води, які відводяться з лікарень, мають свою специфіку - лікарські препарати, дезінфікуючі засоби. Ось чому до очищення стічних вод пред'являються особливі вимоги. Очищення з лікарень та інших стаціонарів необхідно здійснювати на загальноміських або інших очисних спорудах, які гарантують ефективну очистку і знезараження. Також очищення можливе на локальних очисних спорудах з повною біологічною очисткою.

Від правильного водовідведення, очистки та знезараження стічних вод лікарні залежить успіх профілактики інфекційних захворювань, які передаються через воду.

обробка води ультрафіолетом, фільтр для води з ультрафіолетовою лампою

Схожі статті
Водопідготовка для готеля "Україна", м. Київ
Водопідготовка для готеля "Україна", м. Київ
Очистка води для питних і господарсько-побутових потреб..
30.06.2021
Водопідготовка в ДУ "ОЛЦ МОЗ України Вірусологічна лабораторія ЦІВЛ", м. Одеса
Водопідготовка в ДУ "ОЛЦ МОЗ України Вірусологічна лабораторія ЦІВЛ", м. Одеса
Мета - очистка воды для лабораторного обладнання..
13.07.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021