Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Відмінність промислових, медичних та побутових озонаторів

Відмінність промислових, медичних та побутових озонаторів

Очищена вода необхідна не тільки для побутового використання, але і для промисловості. Залежно від концентрації забруднювачів у вихідній воді та вимог до якості води на виході, підбираються промислові системи очищення води на теплостанціях, для харчової, хімічної промисловості, аграрного сектора або для приватного бізнесу.

До таких систем відносяться:

 • промисловий осмос;
 • магістральні фільтри;
 • системи механічної фільтрації і пом'якшення води;
 • системи для знезараження води.

Розглянемо озонаторні установки. Сьогодні апарати озонування використовуються на багатьох промислових і хімічних підприємствах, а також в медицині. Застосовуються вони і в побуті для штучного виробництва озону. Він використовується в якості окислювача для очищення води і повітря, маючи багато переваг: висока якість обробки і низька вартість процесу.

Промислові, медичні, побутові озонатори працюють на один кінцевий результат, але, все ж, вони відрізняються за кількома параметрами.

У чому основні відмінності?

 • Ціна. Найдорожчими є промислові озонатори. Побутові - найдоступніші. Медичні, в залежності від моделі, займають проміжне положення між промисловими і побутовими.
 • Габарити. Промислові апарати можуть досягати великих розмірів або мати індивідуальну установку очищення. Побутові зразки можуть мати невеликі розміри, наприклад, розмір настільного годинника.
 • Безпека. Агрегати промислові та медичні, в залежності від сфери застосування, мають різну ступінь електричної та хімічної безпеки. Правила експлуатації у всіх різні.
 • Продуктивність. Побутові прилади розраховані на застосування їх в невеликих приміщеннях. Для промислового виробництва проектуються спеціальні агрегати для вироблення озону у великій кількості для великих приміщень. Медичні озонатори по потужності ближче до побутових, але вони постійно використовуються і у них тривалий термін служби.
 • Принцип роботи. У побутових озонаторах використовується метод розщеплення кисню, тобто електричний розряд. У промислових - може застосовуватися і ультрафіолетове випромінювання або електроліз різних речовин. Можливе використання комбінованих схем отримання озону.
 • Якість кінцевого продукту. У промислових і медичних озонаторах якість кінцевого матеріалу значно вище, ніж у побутових. Це пояснюється тим, що вони використовують кисень у вигляді О2. Прилади побутові працюють з простим повітрям, який містить незначну кількість О2.

З огляду на вищевикладене видно, що промислові озонатори більш результативні за якістю і потужністю у порівнянні з побутовими озонаторами. Але не варто забувати, що вони розраховані на великі площі і в маленькому приміщенні позитивного результату не буде. До того ж, озоном зловживати не можна. Підвищений його вміст у воді та кисні може негативно позначитися на здоров'ї людини. Тієї кількість озону, яку виробляють промислові озонатори, може бути дуже багато в квартирі і, навіть, будинку.

Не можна застосовувати в побуті та медичні агрегати, так як безперервне використання може призвести до небажаних наслідків для здоров'я людини.

Використовуючи побутові прилади озонування, потрібно залишати приміщення під час очищення за допомогою озону. Побутові озонатори мають обмежені інтервали застосування.

промислова очистка води, озонатор

Схожі статті
Промислова водопідготовка
Промислова водопідготовка
Споживач у своїй квартирі використовує порівняно невеликий об'єм води. Що не можна сказати про промислових підприємствах. Застосув..
22.11.2016
Промислові озонатори води
Промислові озонатори води
Озонатор - це прилад, який при роботі, виділяє деяку кількість озону. Останнім часом ці прилади стають все більш популярними. У ве..
15.02.2016
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021