Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00

Відмінність промислових, медичних та побутових озонаторів

Відмінність промислових, медичних та побутових озонаторів

Очищена вода необхідна не тільки для побутового використання, але і для промисловості. Залежно від концентрації забруднювачів у вихідній воді та вимог до якості води на виході, підбираються промислові системи очищення води на теплостанціях, для харчової, хімічної промисловості, аграрного сектора або для приватного бізнесу.

До таких систем відносяться:

 • промисловий осмос;
 • магістральні фільтри;
 • системи механічної фільтрації і пом'якшення води;
 • системи для знезараження води.

Розглянемо озонаторні установки. Сьогодні апарати озонування використовуються на багатьох промислових і хімічних підприємствах, а також в медицині. Застосовуються вони і в побуті для штучного виробництва озону. Він використовується в якості окислювача для очищення води і повітря, маючи багато переваг: висока якість обробки і низька вартість процесу.

Промислові, медичні, побутові озонатори працюють на один кінцевий результат, але, все ж, вони відрізняються за кількома параметрами.

У чому основні відмінності?

 • Ціна. Найдорожчими є промислові озонатори. Побутові - найдоступніші. Медичні, в залежності від моделі, займають проміжне положення між промисловими і побутовими.
 • Габарити. Промислові апарати можуть досягати великих розмірів або мати індивідуальну установку очищення. Побутові зразки можуть мати невеликі розміри, наприклад, розмір настільного годинника.
 • Безпека. Агрегати промислові та медичні, в залежності від сфери застосування, мають різну ступінь електричної та хімічної безпеки. Правила експлуатації у всіх різні.
 • Продуктивність. Побутові прилади розраховані на застосування їх в невеликих приміщеннях. Для промислового виробництва проектуються спеціальні агрегати для вироблення озону у великій кількості для великих приміщень. Медичні озонатори по потужності ближче до побутових, але вони постійно використовуються і у них тривалий термін служби.
 • Принцип роботи. У побутових озонаторах використовується метод розщеплення кисню, тобто електричний розряд. У промислових - може застосовуватися і ультрафіолетове випромінювання або електроліз різних речовин. Можливе використання комбінованих схем отримання озону.
 • Якість кінцевого продукту. У промислових і медичних озонаторах якість кінцевого матеріалу значно вище, ніж у побутових. Це пояснюється тим, що вони використовують кисень у вигляді О2. Прилади побутові працюють з простим повітрям, який містить незначну кількість О2.

З огляду на вищевикладене видно, що промислові озонатори більш результативні за якістю і потужністю у порівнянні з побутовими озонаторами. Але не варто забувати, що вони розраховані на великі площі і в маленькому приміщенні позитивного результату не буде. До того ж, озоном зловживати не можна. Підвищений його вміст у воді та кисні може негативно позначитися на здоров'ї людини. Тієї кількість озону, яку виробляють промислові озонатори, може бути дуже багато в квартирі і, навіть, будинку.

Не можна застосовувати в побуті та медичні агрегати, так як безперервне використання може призвести до небажаних наслідків для здоров'я людини.

Використовуючи побутові прилади озонування, потрібно залишати приміщення під час очищення за допомогою озону. Побутові озонатори мають обмежені інтервали застосування.

промислова очистка води, озонатор

Схожі статті
Промислова водопідготовка
Промислова водопідготовка
Споживач у своїй квартирі використовує порівняно невеликий об'єм води. Що не можна сказати про промислових підприємствах. Застосув..
22.11.2016
Промислові озонатори води
Промислові озонатори води
Озонатор - це прилад, який при роботі, виділяє деяку кількість озону. Останнім часом ці прилади стають все більш популярними. У ве..
15.02.2016
Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021