Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Чому треба пити багато води при ГРЗ і ГРВІ?

Чому треба пити багато води при ГРЗ і ГРВІ?

У період гострих вірусних захворювань та епідемій важливо підтримувати опір організму до інфекційних агентів і чужорідних речовин. Для того, щоб підготувати свій організм заздалегідь - пийте чисту воду.

Відомо, що при вірусних інфекціях, запальних процесах у верхніх дихальних шляхах або звичайному нежиті організм людини втрачає багато рідини. Чому це відбувається? А все тому, що організм людини витрачає значну кількість рідини, зволожуючи повітря, яке вдихає. Повітря, яке досягає альвеол, має стовідсоткову вологість. Саме так воно може віддавати кисень. Якщо дихати сухим і теплим повітрям, або якщо у людини висока температура - це призводить до великих втрат рідини при диханні. При цьому виникає згущення крові, що порушує в'язкість мокротиння. Саме в'язка мокрота провокує подальші ускладнення, такі як бронхіт або запалення легенів.

Тому боротьба зі зневодненням - мало не головний спосіб лікування. Немає жодного засобу, який при гострих респіраторно-вірусних інфекціях можна було б порівняти за ефективністю із споживанням великої кількості води. Однак треба пам'ятати, що при вірусних інфекціях людина майже не відчуває спрагу, а це може ввести в оману.

ЯКА ДОБОВА НОРМА ВОДИ?

Добова норма води складає 30 мл на 1 кг ваги. Тобто, для людини, вагою 70 кг, добова норма води складає 2,1 л. Необхідно пам'ятати, що пити воду треба протягом всього дня.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ВОДИ

Вода має безмежну кількість корисних властивостей:

  1. Виводить не тільки токсичні речовини і шлаки, а й бореться з інфекціями. Напевно, ви не раз чули пораду лікарів пити багато рідини під час застуди. Вода змиває шкідливі молекули з поверхні слизових оболонок. Це прискорює одужання організму за рахунок зниження рівня його отруєння загиблими клітинами і завдяки активному виведенню з організму залишків лікарських речовин.
  2. Сприяє накопиченню еритроцитами кисню в легенях.
  3. Прискорює відновні реакції, підвищує імунітет, поліпшує діяльність лімфатичної і кровоносної системи, очищає і зміцнює бронхи і легені.
  4. Доведено, що регулярне споживання води нормалізує шлунково-кишковий тракт, знижує частоту серцевих нападів.
  5. Покращує емоційний фон, знімає стрес і загальну слабкість.
  6. Допомагає в схудненні. Дієтологи рекомендують випивати склянку води за півгодини до прийому їжі. Це додасть почуття ситості і допоможе запобігти ймовірність переїдання.

Щоб завжди мати чисту і корисну воду у себе вдома, потрібно мати спеціальний фільтр. «ІВІК Формула Води» рекомендує для очищення води від забруднень, вірусів, бактерій, а також для активізації захисних властивостей організму встановити фільтр зворотного осмосу або ультрафіолетові лампи, а також генератори водневої води типу Hydron або Haktiva. Очищена вода після фільтрів зберігає цілющі властивості і не містить небезпечних домішок.

Більш широкий асортимент систем ви можете знайти на нашому сайті.

Настав час обзавестися хорошою звичкою пити воду протягом дня. Будьте здорові!

Схожі статті
Вода: Скільки потрібно пити води в день і яка її роль в організмі
Вода: Скільки потрібно пити води в день і яка її роль в організмі
Без води не може прожити не одне жива істота на Землі, в тому числі і людина..
15.02.2015
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021