Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Покращуй якість життя із покупкою унікальних фільтрів Kinetico та отримуй подарунки на вибір!

Покращуй якість життя із покупкою унікальних фільтрів Kinetico та отримуй подарунки на вибір!

Вода відіграє вагому роль у нашому повсякденному житті Ми використовуємо її для пиття, в побуті і промисловості Однак не кожен знає про якість води, яка тече з-під крана або зі свердловини Однією із основних проблем є вміст у воді солей кальцію і магнію, який часто перевищує прийняті норми гранично-допустимої концентрації для питних потреб. До існуючих проблем багато хто ставиться без особливої ​​серйозності, вважаючи, що наслідки від використання жорсткої води - всього лише накип на електроприладах Необхідно підкреслити, що в першу чергу від вживання жорсткої води страждає організм людини, а це відкладення каменів і піску в нирках, погіршення роботи шлунково-кишкового тракту, суглобів, поява сухості шкіри

Жорстка вода в побуті призводить до:

 • утворення накипу на стінках чайника;
 • вапняного нальоту на поверхні кранів, душових кабін;
 • погано милиться пральний порошок, мило і миючі засоби;
 • білі розводи на одязі після прання.

Ідеальним рішенням проблем з жорсткою водою є установка фільтра для пом'якшення води, який повинен бути в кожному домі!

При покупці систем Kinetico Essential 8/11 або Kinetico Premier отримай в подарунок систему зворотного осмосу Puricom СЕ-4 Pump або Puricom Aquamagic, а також річний запас картриджів на обрану систему

Ми пропонуємо кращі системи пом'якшення води для будинку, квартири або офісу від компанії Kinetico - світового лідера в області очищення води.

Переваги сучасної системи пом'якшення води Kinetico Essential:

 • працює без електрики;
 • дуже компактний;
 • простий в обслуговуванні;
 • продуктивний;
 • економно використовує сіль під час промивання.

Kinetico Essential спеціально сконструйований таким чином, щоб при своїх невеликих розмірах забезпечувати високу продуктивність при мінімальному часу регенерації завдяки одному резервуару

Невелика і компактна система спроектована так, щоб займати якомога менше місця.

Для регенерації системи використовують таблетовану сіль

Систему можна легко змонтувати під кухонну шафу або легко вбудувати в будь-яке кухонне планування.

Фільтр відрізняється простотою підключення та установки без використання складних механізмів Він також простий в обслуговуванні і не вимагає надмірного обслуговування після установки.

Завдяки роботі фільтра за запатентованою технологією від компанії Kinetico, його можна відкалібрувати до точного рівня жорсткості води у вашому регіоні, що робить його дуже економічним і ефективним в експлуатації.

Essential 8/11 регенерується знизу вгору, а це означає менше стоків, менше солі і більш тривале пом'якшення.

Kinetico Premier - пом'якшувач води преміум-класу з видатними характеристиками і ефективністю.

Компактний пом'якшувач води Kinetico Premier з технологією e-max поєднує в собі максимальну продуктивність і екологічну ефективність в компактному виконанні для максимальної зручності при використанні м'якої води.

Основні переваги Kinetico Premier:

 1. Неелектричний пом'якшувач води.
 2. Конструкція фільтра з двома баками гарантує безперервне та безперебійне пом'якшення води 24/7.
 3. Компактний розмір дозволяє акуратно розміститися під кухонною раковиною.
 4. Економічний у використанні.
 5. Працює тихо завдяки високоточному клапану.
 6. Противоточна, дозована регенерація. Низьке споживання солі

Система пом'якшення води для будинку від світового виробника Kinetico замість електрики використовує кінетичну енергію води, що рухається для живлення своїх систем Таким чином, вам не потрібно турбуватися про дорогий ремонт або більш високі щомісячні рахунках за електроенергію.

Кабінетний пом'якшувач вимірює витрату води, щоб точно визначити, коли прийшов час для регенерації з точністю, подібною годиннику, що призводить до утворення меншої кількості стоків і більшої економії

Для промивання використовується лише м'яка, кондиціонована вода, а це істотно продовжує термін служби пом'якшувача води.

Відмінною особливістю Kinetico Premier є противоточна регенерація знизу вгору для більш рівномірного і ефективного використання смоли Це дозволяє зменшити кількість стоків, зменшити витрату солі і збільшити термін служби системи.

Схожі статті
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Проблема жорсткої води сьогодні стоїть настільки гостро, що змушує споживачів шукати способи її пом'якшення. Визначити цей парамет..
11.12.2020
Пом'якшення питної води
Пом'якшення питної води
Присутність домішок розчинних солей кальцію і магнію визначають жорсткість питної води. Дану проблему можна коригувати, використов..
31.10.2016
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021