Меню
Час роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Системи пом’якшення води кабінетного типу

Система пом'якшення води Puricom Denver+ 30
0
Код товару: 762917
30 520 грн
Система пом'якшення води Kinetico Premier Compact
0
Код товару: 902806
68 600 грн
Генеральний дистриб'ютор
Система пом'якшення води Puricom серії Minder
0
Код товару: 960202
27 720 грн
Система пом'якшення води Puricom Denver+ 12
0
Код товару: 960310
24 920 грн
Система пом'якшення води Puricom Denver+ 7
0
Код товару: 960182
23 940 грн
Система пом'якшення води Puricom Denver+ 18
0
Код товару: 960184
29 400 грн
Генеральний дистриб'ютор
Система пом'якшення води серії Kinetico Essential 8
0
Код товару: 902800
39 172 грн
Генеральний дистриб'ютор
Система пом'якшення води серії Kinetico Essential 11
0
Код товару: 902801
44 772 грн
Немає в наявності
Система пом'якшення води серії Delta Escalda 8S
0
Код товару: Delta Escalda 8S
37 100 грн

Жорстка вода - поширена проблема. Для того, щоб з нею впоратися, використовується таке обладнання як пом'якшувачі води кабінетного типу. Їх встановлюють у приватних будинках, квартирах, котельнях. Вони широко застосовуються завдяки своїй надійності, простоті використання, невеликим розмірам.

Пом'якшувач води - особливості та переваги приладу

У пом’якшувачах води води присутні катіонообмінні смоли, що знаходяться в Nа+ -формі. У приладах кабінетного типу балон із фільтруючим завантаженням встановлений в сольовому баку. Завдяки цьому забезпечена економія простору. Малогабаритні пом’якшувачі можуть бути змонтовані стаціонарно або на гнучких з'єднаннях.

Контроль роботи пом’якшувача води здійснюється за допомогою керуючого клапана, оснащеного таймером і електронним лічильником. Щоб запрограмувати систему, необхідно скористатися простим і зрозумілим меню. Такі моделі пом’якшувачів характеризуються досить малими габаритами.

Використовуються пом’якшувачі як в побуті, так і промисловості. Їх можна встановлювати в квартирах, котеджах, приватних будинках, на невеликих виробництвах. Так, вони знаходять застосування в харчовій галузі, в котельних установках, організаціях громадського харчування та в багатьох інших сферах, де необхідно отримати якісну, придатну для пиття, приготування їжі та іншого використання воду.

Розглянуті установки усувають з рідини іони жорсткості, за рахунок чого вода стає м'якою і перестає бути причиною утворення вапняного нальоту. У трубопроводі і сантехніці не утворюється накип, а також продовжується термін експлуатації побутової техніки.

Пом’якшувачі - це надійні і ефективні системи, які працюють безперебійно і злагоджено. Вони справляються навіть з найжорсткішою водою, роблячи її придатною для використання. Крім того, установки компактні і прості в експлуатації. Завдяки всім перевагам цього обладнання воно затребуване і популярне.

Пом’якшувачі води від провідних виробників

ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує широкий вибір пом'якшувачів води від відомих виробників фільтруючих установок. У нас можна придбати системи від Puricom Water Industrial Corporation. Також в нашому асортименті є відомі у всьому світі пом'якшувачі для води Kinetico - визнаного лідера в сфері водоочистки.

Ця продукція має переваги:

  • Пом’якшувачі протестовані на предмет якості, тому можна з упевненістю говорити про їх відповідність європейським стандартам.
  • За рахунок своєї компактності без зусиль помістяться навіть в невеликому санвузлі.
  • Дуже прості в управлінні, тому з ним впорається навіть дитина.
  • Установки економічні, споживають невелику кількість електроенергії і зовсім мало солі для регенерації фільтруючого завантаження. Окремо хотілося б відзначити пом'якшувачі води Kinetico Essential 8/11, а також Kinetico Premier. Це особливі моделі, які працюють взагалі без електрики.
  • Установки мають стильний дизайн, який дозволяє відмінно впровадитися в інтер'єр будь-якого приміщення.

Великий асортимент пом'якшувачів в нашій компанії дає можливість кожному покупцю підібрати системи різної продуктивності в залежності від об’єму води, що споживається. У нас ви зможете придбати пом’якшувачі з офіційною гарантією та за помірними цінами.

ТОВ «ІВІК Формула Води» продає якісні пом'якшувачі води кабінетного типу по всій Україні. Якщо ви потребуєте професійної консультації, в ході якої фахівці допоможуть вам підібрати відповідне обладнання, звертайтеся. Ми відповімо на всі питання!