Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

КОРИСНА ТА ЧИСТА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї З УСТАНОВКОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВОДНЕВОЇ ВОДИ HYDRON!

КОРИСНА ТА ЧИСТА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї З УСТАНОВКОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВОДНЕВОЇ ВОДИ HYDRON!

При покупці преміальних систем IRON CLEAR, IONIX і Binature - в подарунок установка для отримання водневої води HYDRON. 

Далеко не секрет, що міська водопровідна вода насичена механічними забрудненнями у вигляді іржі та іншими зваженими частинками, перевищеним вмістом солей кальцію і магнію, хлором, а також рядом інших показників, які згубно впливають на здоров'я людини, побутові прилади і сантехніку.

Для якісного та комплексного вирішення даних проблем ідеально підійде набір "Преміум", який розрахований для 1 - 5 постійно проживаючих осіб у вашому домі.

Набір "Преміум" включає:

 1. Механічний картридж Slim PP 20 (Italy).
 2. Фільтр для знезалізнення Iron Clear 1248.
 3. Система пом'якшення води з видаленням амонію, нітратів і нітритів IONIX 844.
 4. Сорбційний картридж Slim AC 20 "(Italy).
 5. Система зворотного осмосу Binature.

Підібрані фільтри ідеально поєднуються за ціною і якістю.

На 1-й стадії вода проходить механічну очистку через Slim PP 20 '' для видалення механічних домішок, піску, глина та іржі

На 2-й стадії вода проходить через Iron Clear, завдяки чому видаляється залізо, марганець і сірководень Очищення відбувається завдяки спеціальній технології фільтрації - концентрування забруднювачів в порах середовища, каталітичне завантаження BIO FUSION сприяє їх реакції на поверхні пор. В результаті залізо перетворюється на суспензії, які в подальшому можуть бути легко відфільтровані в дренаж.

Далі відбувається пом'якшення води завдяки установці IONIX 844. В установці використовується мультимедійне йонообмінне завантаження Smart Fusion Коли вода проходить завантаження, відбувається заміна катіонів солей кальцію і магнію на іони натрію, які містяться в порах йонообмінного матеріалу Процес іонного обміну триває до повної заміни іонів натрію на поверхні пор йонообмінної смоли на катіони солей жорсткості.

Для очищення води від хлору і його сполук, пестицидів, гербіцидів, сільськогосподарських добрив і продуктів їх розпаду, нафтопродуктів, фенолів, важких металів, радіоактивних елементів воду пропускають через сорбційний картридж Slim AC 20". Він також усуває неприємний запах і присмак води.

На фінальній стадії вода проходить очистку через кращу систему зворотного осмосу від Puricom - Binature. Binature складається з двох попередніх фільтруючих елементів, які видаляють зважені частинки, хлор і хлорорганічні сполуки з води Потім вода проходить через кілька мембран високої продуктивності, які пропускають тільки молекули води і кисню , очищаючи при цьому воду від шкідливих домішок, включаючи бактерії і віруси, солі важких металів.

HYDRON - унікальний генератор водневої води, призначений для отримання чистої і корисної води завдяки збагаченню її воднем.

Ви можете в нашому інтернет-магазині купити прилад для водневої води. Воднева вода сприяє комплексному очищенню організму і корисна для:

 • cпopтcмeнів;
 • вагітних жінок;
 • мaлeньких дітей;
 • людей, які працюють на шкідливому виробництві;
 • людей із хронічним захворюванням печінки;
 • алергіків.

Головні особливості вживання водневої води:

 1. Ефективна в боротьбі з ендотоксинами.
 2. Знімає хронічну втому.
 3. Захищає здорові клітини від радіонуклідів і солей важких металів.
 4. Виводить оксиданти (вільні радикали) з організму.
 5. Активізує захисні системи організму.
 6. Постачає організм додатковою енергією.
 7. Знімає хронічну втому.
 8. Відновлює емоційний фон.
 9. Піднімає захисні сили вітамінних комплексів.
 10. Запобігає передчасному старінню організму.
 11. Допомагає в боротьбі із зайвою вагою.
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021