Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Принцип роботи фільтра зворотного осмосу для очищення води

Принцип роботи фільтра зворотного осмосу для очищення води

Очищення води з використанням методу зворотного осмосу - один із найпоширеніших методів як в побуті, в сфері послуг, так на підприємствах громадського харчування і промисловості.

Що ж таке зворотний осмос?

Зворотний осмос видаляє забруднення і небажані молекули з води, коли тиск проштовхує її через напівпроникну мембрану. В результаті цього розчинена речовина залишається на боці мембрани, а чистий розчинник може переходити на іншу сторону. Тобто вода тече з більш концентрованого розчину (більше забруднювачів) в менш концентрований. Таким чином, отримана чиста питна вода після мембрани називається пермеат, а решта по ту сторону мембрани більш концентрована вода - концентрат.

Напівпроникна мембрана має невеликі пори, які не пропускають забруднення, але пропускають молекули води. При осмосі вода стає більш концентрованою у міру проходження через мембрану, щоб досягти рівноваги з обох сторін. Однак зворотний осмос під тиском блокує потрапляння забруднюючих речовин на менш концентровану сторону мембрани.

Фільтр зворотного осмосу: стадії очистки

Перед подачею води на мембрану дуже важливо видалити з води механічні забруднення, суспензії і хлор, використовуючи попередні фільтри для очищення. Системи зворотного осмосу мають різні стадії очищення в залежності від потреб, але давайте розглянемо найбільш поширені з них.

Незважаючи на те, що мембрана зворотного осмосу є основним фільтруючим елементом, вона також включає інші типи фільтрації. Фільтр зворотного осмосу, як правило, складаються з 5 або 6 ступенів фільтрації.

На першому етапі вода очищається від механічних частинок, іржі і бруду на попередніх фільтрах. Далі вода проходить через вугільні фільтри з брикетованого і гранульованого вугілля, де звільняється від хлору, хлорорганіки і пестицидів. На четвертій стадії вода фільтрується через мембрану, яка видаляє до 98% навіть дуже дрібних розчинених речовин, які складно розгледіти в електронному мікроскопі. Після фільтрації вода проходить в накопичувальний бак, де вона зберігається до тих пір, поки не знадобиться. Система зворотного осмосу фільтрує воду до повного заповнення бака, а потім відключається. Після накопичувального бака вода проходить через вугільний пост-фільтр для видалення можливого неприємного запаху або смаку, і вже потім чиста вода потрапляє в ваш кран. Іноді в якості останньої стадії систему комплектують мінералізатором для насичення води відсутніми мінералами.

Що видаляє фільтр зворотного осмосу?

Фільтр для води зі зворотним осмосом видаляє шкідливі домішки, солі важких металів, включаючи мідь, цинк, кадмій, нікель, залізо, а також хлор, пестициди і гербіциди, суспензії, фтор, миш'як.

Система зворотного осмосу для дому видаляє 98% розчинених твердих частинок, а це робить її більш корисною і безпечною для здоров'я. Встановивши фільтр зворотного осмосу, ви гарантовано отримуєте постійне джерело чистої води. Немає необхідності пити воду з пластикових пляшок, що є явним плюсом для екології. Фільтр досить легко і просто монтується під мийкою, а його обслуговування не займе у вас багато часу.

Фільтр зворотного осмосу купити можна в нашому інтернет-магазині через корзину або зателефонувавши нам за номером (044) 333 87 28.

Схожі статті
Зворотний осмос для свердловин
Зворотний осмос для свердловин
Факти і численні дослідження говорять про те, що якість води із свердловини не відповідає технічним характеристикам і нормам. Кіль..
31.07.2017
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Ринок водоочисного обладнання представлений широким вибором. З усіх існуючих систем, що володіють високими показниками чистоти кін..
16.06.2017
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Встановлення системи зворотного осмосу Puricom Binature..
30.08.2021
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021