Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Принцип роботи фільтра зворотного осмосу для очищення води

Принцип роботи фільтра зворотного осмосу для очищення води

Очищення води з використанням методу зворотного осмосу - один із найпоширеніших методів як в побуті, в сфері послуг, так на підприємствах громадського харчування і промисловості.

Що ж таке зворотний осмос?

Зворотний осмос видаляє забруднення і небажані молекули з води, коли тиск проштовхує її через напівпроникну мембрану. В результаті цього розчинена речовина залишається на боці мембрани, а чистий розчинник може переходити на іншу сторону. Тобто вода тече з більш концентрованого розчину (більше забруднювачів) в менш концентрований. Таким чином, отримана чиста питна вода після мембрани називається пермеат, а решта по ту сторону мембрани більш концентрована вода - концентрат.

Напівпроникна мембрана має невеликі пори, які не пропускають забруднення, але пропускають молекули води. При осмосі вода стає більш концентрованою у міру проходження через мембрану, щоб досягти рівноваги з обох сторін. Однак зворотний осмос під тиском блокує потрапляння забруднюючих речовин на менш концентровану сторону мембрани.

Фільтр зворотного осмосу: стадії очистки

Перед подачею води на мембрану дуже важливо видалити з води механічні забруднення, суспензії і хлор, використовуючи попередні фільтри для очищення. Системи зворотного осмосу мають різні стадії очищення в залежності від потреб, але давайте розглянемо найбільш поширені з них.

Незважаючи на те, що мембрана зворотного осмосу є основним фільтруючим елементом, вона також включає інші типи фільтрації. Фільтр зворотного осмосу, як правило, складаються з 5 або 6 ступенів фільтрації.

На першому етапі вода очищається від механічних частинок, іржі і бруду на попередніх фільтрах. Далі вода проходить через вугільні фільтри з брикетованого і гранульованого вугілля, де звільняється від хлору, хлорорганіки і пестицидів. На четвертій стадії вода фільтрується через мембрану, яка видаляє до 98% навіть дуже дрібних розчинених речовин, які складно розгледіти в електронному мікроскопі. Після фільтрації вода проходить в накопичувальний бак, де вона зберігається до тих пір, поки не знадобиться. Система зворотного осмосу фільтрує воду до повного заповнення бака, а потім відключається. Після накопичувального бака вода проходить через вугільний пост-фільтр для видалення можливого неприємного запаху або смаку, і вже потім чиста вода потрапляє в ваш кран. Іноді в якості останньої стадії систему комплектують мінералізатором для насичення води відсутніми мінералами.

Що видаляє фільтр зворотного осмосу?

Фільтр для води зі зворотним осмосом видаляє шкідливі домішки, солі важких металів, включаючи мідь, цинк, кадмій, нікель, залізо, а також хлор, пестициди і гербіциди, суспензії, фтор, миш'як.

Система зворотного осмосу для дому видаляє 98% розчинених твердих частинок, а це робить її більш корисною і безпечною для здоров'я. Встановивши фільтр зворотного осмосу, ви гарантовано отримуєте постійне джерело чистої води. Немає необхідності пити воду з пластикових пляшок, що є явним плюсом для екології. Фільтр досить легко і просто монтується під мийкою, а його обслуговування не займе у вас багато часу.

Фільтр зворотного осмосу купити можна в нашому інтернет-магазині через корзину або зателефонувавши нам за номером (044) 333 87 28.

Схожі статті
Зворотний осмос для свердловин
Зворотний осмос для свердловин
Факти і численні дослідження говорять про те, що якість води із свердловини не відповідає технічним характеристикам і нормам. Кіль..
31.07.2017
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Особливості експлуатації зворотного осмосу
Ринок водоочисного обладнання представлений широким вибором. З усіх існуючих систем, що володіють високими показниками чистоти кін..
16.06.2017
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Монтаж системи зворотного осмосу закритого типу
Встановлення системи зворотного осмосу Puricom Binature..
30.08.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021