Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Зворотний осмос для свердловин

Зворотний осмос для свердловин

Факти і численні дослідження говорять про те, що якість води із свердловини не відповідає технічним характеристикам і нормам Кількість концентрацій по жорсткості перевищена в 5 разів, по сульфатів - в 3 рази, по нітратів та залізу - в 2 рази.

Найчастіше причинами забруднення підземних вод є:

  • Обробка полів, садових ділянок пестицидами і нітратами.
  • Кошари - місце поширення фекальних відходів.
  • Звалище побутових і промислових відходів.
  • Автозаправні станції та склади нафтової продукції - витоку з підземних резервуарів.
  • Прорив каналізацій і вигрібні ями.

Всі ці фактори негативно позначаються на здоров'ї людини.

Така вода непридатна не тільки для пиття, але і для побутових потреб!

Перш, купити фільтр для свердловини, необхідно зробити повний її хімічний аналіз Від концентрації домішок буде залежати вибір обладнання та його вартість.

Колонні фільтри не завжди справляються з цією проблемою В даному випадку впоратися з найгіршою водою можуть системи зворотного осмосу.

Якщо питання стоїть в очищенні питної води, то з цим впорається обладнання, встановлене під мийку (зворотний осмос видаляє до 99% забруднювачів).

Якщо потрібно очистити воду на весь будинок, то підбирається обладнання, з урахуванням потреби кількості води на добу або на годину.

Система зворотного осмосу ефективно працює після попередньої фільтрації Тут мова йде про промисловій установці Виробник вказує продуктивність системи, не враховуючи хімічні показники рідини Так, при заводських випробуваннях, фільтрується до 250 літрів на годину, а на практиці, на свердловини воді продуктивність системи зворотного осмосу не перевищує 180 літрів на годину Загальний вміст солі в воді не дозволяє вийти мембрані на заводські параметри продуктивності Крім того, залізо яке знаходиться в воді свердловини, не можна подавати на мембрану - його потрібно попередньо видалити в кілька кроків, в залежності від концентрації заліза.

Захистом мембран від жорсткості є застосування в певних дозах інгібіторів, дозування яких визначається за спеціальними формулами, в залежності від швидкості фільтрації і жорсткості рідини.

При плануванні установки системи зворотного осмосу для свердловини, необхідна додаткова ємність для збору очищеної води і насосну станцію для подачі води споживачам.

Схожі статті
Що таке зворотний осмос та де він корисний?
Що таке зворотний осмос та де він корисний?
Насправді, процес із відлякуючою назвою зворотний осмос на відміну від свого брата осмосу, простий як три копійки. Якщо коротко, т..
17.07.2020
Принцип роботи фільтра зворотного осмосу для очищення води
Принцип роботи фільтра зворотного осмосу для очищення води
Зворотний осмос видаляє забруднення і небажані молекули з води, коли тиск проштовхує її через напівпроникну мембрану. Тобто вода т..
07.08.2020
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021