Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Проточні фільтри для питної води

Проточні фільтри для питної води

Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. На жаль, державні станції водопостачання нездатні забезпечити мешканців багатоквартирних та приватних будинків досить чистою водопровідною водою – рідина з крана часто містить шкідливі домішки та небезпечну органіку.

Убезпечити себе та свою сім'ю можна шляхом встановлення спеціальної системи доочищення води – чудовим варіантом можуть стати проточні фільтри для питної води.

Які забруднення можуть зустрічатися у воді?

Склад води у різних місцевостях може суттєво відрізнятися набором хімічних речовин, рівнем жорсткості чи м'якості, наявністю бактерій та мікроорганізмів, грибків та багато інших. 

Деякі види таких забруднень необхідно обов'язково відсіювати за допомогою додаткової фільтрації:

 • солі кальцію та магнію – є причиною виникнення накипу та вапняного нальоту, псують побутову техніку, погіршують смакові якості приготовлених страв та знижують милоутворюючі здібності господарських засобів;
 • органіка – токсичні речовини, що розкладаються, при вживанні можуть викликати у людини сильні харчові отруєння;
 • важкі метали – активно накопичуються у організмі, часто стаючи причиною різних хронічних захворювань внутрішніх органів;
 • залізо – частинки іржі осідають у внутрішніх органах, призводячи до порушень гормонального фону, погіршення стану зубів, виникнення алергічних реакцій та випадання волосся;
 • хлор – застосовується для дезінфекції води у державних очисних станціях, значно шкодить шкірі, руйнує нервову та серцево-судинну систему людини;
 • бактерії - у питній воді може жити величезна кількість різних видів бактерій і вірусів (кишкова паличка, тиф та ін), більшість з яких може стати причиною розладів шлунково-кишкового тракту та сильних отруєнь.

Залежно від ступеня забруднення води у вашій квартирі, будинку або приватній організації, варто підбирати індивідуальну систему фільтрації води. Для цього зразок рідини з-під крана необхідно відправити до незалежної лабораторії – результати загального дослідження допоможуть визначитися, який фільтр необхідний у вашому випадку.

Проточна фільтрація – особливості дії

Система проточних фільтрів для питної води є універсальним варіантом, що задовольняє більшість середньостатистичних випадків. Встановлюється таке обладнання переважно під мийкою – таким чином система не займає занадто багато робочого простору, а чиста вода виводиться безпосередньо в кухонну раковину.

Процес очищення виконується поетапно – для цього система оснащується трьома різними картриджними фільтрами:

 1. Механічний фільтр. Для отримання якісного результату очищення води в першу чергу необхідно позбутися суспензій – домішок у вигляді піску, іржі, мулу, глини, дрібного каміння та ін.
 2. Сорбційний фільтр. Наступним кроком є ​​видалення біологічних та хімічних сполук – вугільний сорбент цього картриджу відсіює бактерії, хлор, токсини, пестициди та деякі інші забруднення.
 3. Іонообмінний фільтр. Завершальним етапом виступає тонке очищення води, внаслідок якої видаляються солі магнію та кальцію, важкі метали.

Внаслідок перерахованих етапів очищення вода стає повністю безпечною для вживання. Не містить неприємних запахів, каламутності та не утворює накип при нагріванні.

Проточна фільтрація – плюси та мінуси

Переваги проточних фільтрів для питної води:

 • економічність, оскільки вода з водопроводу використовується повністю;
 • висока продуктивність, фільтрація відбувається досить швидко;
 • результат достатній для того, щоб забезпечити вас якісною та безпечною питною водою.

Недоліки проточних фільтрів для питної води:

 • у разі значного забруднення води система зможе забезпечити абсолютне очищення;
 • при несвоєчасній заміні картриджів у них можуть виникати бактерії;
 • у міру забруднення картриджів якість очищення знижується, надзвичайно важливо замінювати їх строго за регламентом.

Вибір проточного фільтра для питної води – відповідальне рішення, яке безпосередньо вплине на якість вашого життя. Підібрати та купити очисну систему можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективне очищення води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я своєї сім'ї.

FAQ:

Які домішки видаляє іонообмінний картриджний фільтр?

В результаті очищення обладнання видаляє з води солі кальцію та магнію (пропаде вапняний наліт), солі важких металів та органічні забруднення (зникне неприємний запах та каламутність води).

Які домішки видаляє сорбційний картриджний фільтр?

Вугільний картридж призначений для видалення з води хлору та токсичних органічних сполук.

Чи підійде проточна система у разі, якщо вода забруднена небезпечними бактеріями?

Якщо у вашій воді спостерігається висока кількість небезпечних для здоров'я бактерій та мікроорганізмів – найкращим варіантом може стати встановлення спеціалізованого зворотньоосмотичного фільтра.

Чи небезпечно пити воду з-під крана?

Деякі види домішок надають небезпечний вплив на організм людини – викликають харчові отруєння, погіршують стан печінки та нирок, руйнують судини, викликають сильні алергічні реакції.

проточні фільтри, магістральні фільтри, питна вода

Схожі статті
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023