Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Проточні фільтри для питної води

Проточні фільтри для питної води

Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. На жаль, державні станції водопостачання нездатні забезпечити мешканців багатоквартирних та приватних будинків досить чистою водопровідною водою – рідина з крана часто містить шкідливі домішки та небезпечну органіку.

Убезпечити себе та свою сім'ю можна шляхом встановлення спеціальної системи доочищення води – чудовим варіантом можуть стати проточні фільтри для питної води.

Які забруднення можуть зустрічатися у воді?

Склад води у різних місцевостях може суттєво відрізнятися набором хімічних речовин, рівнем жорсткості чи м'якості, наявністю бактерій та мікроорганізмів, грибків та багато інших. 

Деякі види таких забруднень необхідно обов'язково відсіювати за допомогою додаткової фільтрації:

 • солі кальцію та магнію – є причиною виникнення накипу та вапняного нальоту, псують побутову техніку, погіршують смакові якості приготовлених страв та знижують милоутворюючі здібності господарських засобів;
 • органіка – токсичні речовини, що розкладаються, при вживанні можуть викликати у людини сильні харчові отруєння;
 • важкі метали – активно накопичуються у організмі, часто стаючи причиною різних хронічних захворювань внутрішніх органів;
 • залізо – частинки іржі осідають у внутрішніх органах, призводячи до порушень гормонального фону, погіршення стану зубів, виникнення алергічних реакцій та випадання волосся;
 • хлор – застосовується для дезінфекції води у державних очисних станціях, значно шкодить шкірі, руйнує нервову та серцево-судинну систему людини;
 • бактерії - у питній воді може жити величезна кількість різних видів бактерій і вірусів (кишкова паличка, тиф та ін), більшість з яких може стати причиною розладів шлунково-кишкового тракту та сильних отруєнь.

Залежно від ступеня забруднення води у вашій квартирі, будинку або приватній організації, варто підбирати індивідуальну систему фільтрації води. Для цього зразок рідини з-під крана необхідно відправити до незалежної лабораторії – результати загального дослідження допоможуть визначитися, який фільтр необхідний у вашому випадку.

Проточна фільтрація – особливості дії

Система проточних фільтрів для питної води є універсальним варіантом, що задовольняє більшість середньостатистичних випадків. Встановлюється таке обладнання переважно під мийкою – таким чином система не займає занадто багато робочого простору, а чиста вода виводиться безпосередньо в кухонну раковину.

Процес очищення виконується поетапно – для цього система оснащується трьома різними картриджними фільтрами:

 1. Механічний фільтр. Для отримання якісного результату очищення води в першу чергу необхідно позбутися суспензій – домішок у вигляді піску, іржі, мулу, глини, дрібного каміння та ін.
 2. Сорбційний фільтр. Наступним кроком є ​​видалення біологічних та хімічних сполук – вугільний сорбент цього картриджу відсіює бактерії, хлор, токсини, пестициди та деякі інші забруднення.
 3. Іонообмінний фільтр. Завершальним етапом виступає тонке очищення води, внаслідок якої видаляються солі магнію та кальцію, важкі метали.

Внаслідок перерахованих етапів очищення вода стає повністю безпечною для вживання. Не містить неприємних запахів, каламутності та не утворює накип при нагріванні.

Проточна фільтрація – плюси та мінуси

Переваги проточних фільтрів для питної води:

 • економічність, оскільки вода з водопроводу використовується повністю;
 • висока продуктивність, фільтрація відбувається досить швидко;
 • результат достатній для того, щоб забезпечити вас якісною та безпечною питною водою.

Недоліки проточних фільтрів для питної води:

 • у разі значного забруднення води система зможе забезпечити абсолютне очищення;
 • при несвоєчасній заміні картриджів у них можуть виникати бактерії;
 • у міру забруднення картриджів якість очищення знижується, надзвичайно важливо замінювати їх строго за регламентом.

Вибір проточного фільтра для питної води – відповідальне рішення, яке безпосередньо вплине на якість вашого життя. Підібрати та купити очисну систему можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективне очищення води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я своєї сім'ї.

FAQ:

Які домішки видаляє іонообмінний картриджний фільтр?

В результаті очищення обладнання видаляє з води солі кальцію та магнію (пропаде вапняний наліт), солі важких металів та органічні забруднення (зникне неприємний запах та каламутність води).

Які домішки видаляє сорбційний картриджний фільтр?

Вугільний картридж призначений для видалення з води хлору та токсичних органічних сполук.

Чи підійде проточна система у разі, якщо вода забруднена небезпечними бактеріями?

Якщо у вашій воді спостерігається висока кількість небезпечних для здоров'я бактерій та мікроорганізмів – найкращим варіантом може стати встановлення спеціалізованого зворотньоосмотичного фільтра.

Чи небезпечно пити воду з-під крана?

Деякі види домішок надають небезпечний вплив на організм людини – викликають харчові отруєння, погіршують стан печінки та нирок, руйнують судини, викликають сильні алергічні реакції.

проточні фільтри, магістральні фільтри, питна вода

Схожі статті
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021