Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: вихідні

Підбір обладнання

Підбір обладнання

Підбір водоочисного обладнання повинен проводитися виключно фахівцями. Робити це потрібно з особливою ретельністю з огляду на те, що від якості води безпосередньо залежить здоров'я тих, хто є споживачем цієї води. У компанії  «Formulavody» професіонали виконають підбір техніки для водоочищення, підійшовши до цього завдання комплексно.

Щоб правильно вибрати обладнання для системи очистки води, необхідний кваліфікований підхід. Це важлива умова купівлі якісної і найбільш підходящої для кожного конкретного випадку техніки. Для того, щоб клієнти нашої компанії були повністю задоволені результатом, ми виконаємо підбір водоочисного обладнання, застосувавши весь свій багаторічний досвід. Фахівці обов'язково враховують такий ряд параметрів і особливостей об'єкта як обсяги та режими водоспоживання, показники вихідної води, технічні можливості з розміщення обладнання. Крім того, ми враховуємо всі побажання замовника.

Щоб ви змогли зробити заявку на підбір обладнання максимально зручно, легко і швидко, заповніть спеціальну форму, яка знаходиться на нашому сайті внизу. Зробити це можна в будь-який час. Після того, як від вас буде отримана і оброблена заявка, менеджер компанії зв'яжеться з вами з метою уточнення всіх нюансів. З огляду на всі побажання замовника, особливості об'єкта та інші моменти, наш фахівець зможе запропонувати найбільш прийнятний і вигідний для клієнта варіант системи водоочищення, яка ефективно буде справлятися з поставленим завданням. Якщо буде потрібно, експерти нашої компанії виїдуть на об'єкт для проведення експрес-аналізу води.

В розроблений проект системи очищення води входить:

  • вартість обраного обладнання;
  • ціна монтажу і пуско-налагоджувальних робіт;
  • вартість витратних матеріалів;
  • необхідна експлуатаційна і технічна документація;
  • рекомендації, що стосуються сервісного обслуговування.

Ми підбираємо для наших клієнтів тільки те обладнання, яке має необхідні сертифікати, а також відповідає не тільки суворим вітчизняним, а й закордонним стандартам якості.

Фахівці  «Formulavody» підберуть водоочисне обладнання, яке буде ефективним, простим в експлуатації, довговічним, надійним, стійким до перевантажень і різних непередбачених обставин (відключення подачі води або електропостачання, гідроудари та ін.).

Щоб отримати швидкий і точний розрахунок техніко-комерційної пропозиції, заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нами по телефону для уточнення нюансів замовлення.

Підбір обладнання виконується безкоштовно (крім інженерно-проектних робіт та розробки проектно-кошторисної документації).

ПІДІБРАТИ ОБЛАДНАННЯ