Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: вихідні

Сервіс

Компанія Формула Води організувала для своїх клієнтів зручний графік безперебійної підтримки, керуючись правилами використання систем фільтрації.

Безумовно, будь-яке промислове і побутове обладнання потребує періодичного контролю, вимагає уваги і втручання фахівця.

Ми готові надати всебічну допомогу в експлуатації наших установок і установок наших партнерів, проводимо регулярне планове обслуговування фільтрів для очищення води через рекомендовані виробником проміжки часу.

Для різних типів фільтрації потрібні певні види сервісного обслуговування і різна частота планових робіт. Рекомендований період перевірки функціоналу системи грубої фільтрації (усунення заліза, сірководню, дезінфекція, зниження жорсткості та ін.) - 1 раз на півроку. Для систем з технологією зворотного осмосу і 5-ступінчастим очищенням періодичність сервісних заходів призначається кожні 3-6 місяців.

Сервіс та післягарантійне обслуговування
Сервіс та післягарантійне обслуговування
Якщо Ви хочете продовжити службу фільтрів для очищення води і запобігти непередбачені витрати на їх ремонт, тоді Вам допоможе регулярне сервісне обслуговування...
Інженерія
Інженерія
Поєднання сучасних технологій, передового досвіду і відповідальності дозволяє домогтися високої якості, надійності і унікальності пропозицій в області водопідготовки. Наша компанія, яка пропонує високотехнологічні інжинірингові рішення, які сама ж може якісно реалізувати. Також вона успішно втілює в життя проекти з очищення та підготовки води будь-якого призначення - господарсько-питного та проми..
Аналіз води
Аналіз води
Вода - це одна з основ навколишнього світу. Саме тому від її якості залежить не тільки стан навколишнього середовища, а й людського організму. Як можна дізнатися якість води? Для цього існує повний і бактеріологічний аналіз. З його допомогою якраз і можна оцінити якість води. При проведенні дослідження перевіряється відповідність або невідповідність встановленим нормам взятих проб. Дослідження х..
Підбір обладнання
Підбір обладнання
Підбір водоочисного обладнання повинен проводитися виключно фахівцями. Робити це потрібно з особливою ретельністю з огляду на те, що від якості води безпосередньо залежить здоров'я тих, хто є споживачем цієї води. У компанії  «Formulavody» професіонали виконають підбір техніки для водоочищення, підійшовши до цього завдання комплексно. Щоб правильно вибрати обладнання для системи оч..