Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Самопромивні фільтри для очищення води

Самопромивні фільтри для очищення води

Самопромивні фільтри - це пристрої для тонкої і грубої механічної очистки води. Сама назва передбачає здатність до їх зворотної промивки.

Забруднення, які осідають в картриджі, легко видаляються за допомогою спеціального вентиля. Фільтри затримують частинки іржі та інших забруднень, розміром 100-500 мкм при грубому очищенні, і 20-50 мкм - при тонкому.

До складу пристрою входить сітка-картридж, яку легко можна замінити при сильному засміченні або просто її промити. Діаметр її отворів дозволяє пропускати тільки чисту воду.

Принцип роботи цих фільтрів полягає в роботі особливої турбіни, що ​​обертається, укладеної в корпус, і її здатності вибивати з осередків сітки всіх застряглих забруднень потужним струменем води. В процесі промивки потік води не припиняється - система працює безперебійно.

Вироби, як правило, мають невеликий розмір. Завдяки цьому корпус разом із промивним вкладишем можна встановлювати в самих важкодоступних місцях.

Самопромивні фільтри монтують на пластикові та металеві труби для холодного та гарячого водопостачання. Вони встановлюються у напрямку потоку води перед чутливими до забруднень компонентів водопровдної системи. На горизонтальному трубопроводі пристрої повинні стояти так, щоб чаша фільтру була спрямована вниз.

Самопромивні фільтри - це широкий клас устаткування: системи тонкої очистки з фланцевими та різьбовими з'єднаннями, комбіновані системи (сукупність промивного фільтра з клапаном зниження тиску).

Пристрої відомих виробників представляють собою міцний корпус, фільтруючий картридж-сітку з нержавіючої сталі, манометр, штуцер з латуні із зовнішнім різьбленням, з'єднувальні елементи, чашу зі штампованої латуні для гарячої води, а для холодної - з ударостійкого синтетичного матеріалу.

Завдяки простому обслуговуванню, дані пристрої широко застосовуються не тільки у побуті, але і в промисловості й виробництві. Їх установка в багато разів спрощує обслуговування довгих магістралей і систем, скорочуючи при цьому час.

В асортименті нашого інтернет-магазину є самопромивні сітчасті фільтри американського виробництва Kinetico серії KF-BP 1". У їх складі є сітка з нержавіючої сталі зі ступенем фільтрації 90 мікрон. Самопромивний фільтр з манометром попереджає надлишковий тиск під час його роботи. Процес очищення здійснюється спеціальними щітками при накопиченні на поверхні сітки механічних забруднень.

Більш бюджетна модель - дисковий фільтр для води з ручною промивкою. Очищення води від механічний забруднень здійснюється завдяки дискам, щільно з'єднаним всередині фільтра. Для того, щоб промити фільтр, потрібно витягти диски з корпусу і промити їх за допомогою щітки.

Для більш детальної інформації про види дискових фільтрах - дивіться на нашому YouTube каналі:самопромивний фільтр грубої очистки, самопромивний фільтр з манометром, самопромивний фільтр для води, промивний сітчастий фільтр, фільтр для води промивний

Схожі статті
Механічне очищення води. Як зробити правильний вибір?
Механічне очищення води. Як зробити правильний вибір?
Сьогодні екологічна ситуація залишає бажати кращого. Уже не виникає питання: чи потрібно очищати воду чи ні? Ринок насичений велич..
11.04.2016
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021