Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Самопромивні фільтри для очищення води

Самопромивні фільтри для очищення води

Самопромивні фільтри - це пристрої для тонкої і грубої механічної очистки води. Сама назва передбачає здатність до їх зворотної промивки.

Забруднення, які осідають в картриджі, легко видаляються за допомогою спеціального вентиля. Фільтри затримують частинки іржі та інших забруднень, розміром 100-500 мкм при грубому очищенні, і 20-50 мкм - при тонкому.

До складу пристрою входить сітка-картридж, яку легко можна замінити при сильному засміченні або просто її промити. Діаметр її отворів дозволяє пропускати тільки чисту воду.

Принцип роботи цих фільтрів полягає в роботі особливої турбіни, що ​​обертається, укладеної в корпус, і її здатності вибивати з осередків сітки всіх застряглих забруднень потужним струменем води. В процесі промивки потік води не припиняється - система працює безперебійно.

Вироби, як правило, мають невеликий розмір. Завдяки цьому корпус разом із промивним вкладишем можна встановлювати в самих важкодоступних місцях.

Самопромивні фільтри монтують на пластикові та металеві труби для холодного та гарячого водопостачання. Вони встановлюються у напрямку потоку води перед чутливими до забруднень компонентів водопровдної системи. На горизонтальному трубопроводі пристрої повинні стояти так, щоб чаша фільтру була спрямована вниз.

Самопромивні фільтри - це широкий клас устаткування: системи тонкої очистки з фланцевими та різьбовими з'єднаннями, комбіновані системи (сукупність промивного фільтра з клапаном зниження тиску).

Пристрої відомих виробників представляють собою міцний корпус, фільтруючий картридж-сітку з нержавіючої сталі, манометр, штуцер з латуні із зовнішнім різьбленням, з'єднувальні елементи, чашу зі штампованої латуні для гарячої води, а для холодної - з ударостійкого синтетичного матеріалу.

Завдяки простому обслуговуванню, дані пристрої широко застосовуються не тільки у побуті, але і в промисловості й виробництві. Їх установка в багато разів спрощує обслуговування довгих магістралей і систем, скорочуючи при цьому час.

В асортименті нашого інтернет-магазину є самопромивні сітчасті фільтри американського виробництва Kinetico серії KF-BP 1". У їх складі є сітка з нержавіючої сталі зі ступенем фільтрації 90 мікрон. Самопромивний фільтр з манометром попереджає надлишковий тиск під час його роботи. Процес очищення здійснюється спеціальними щітками при накопиченні на поверхні сітки механічних забруднень.

Більш бюджетна модель - дисковий фільтр для води з ручною промивкою. Очищення води від механічний забруднень здійснюється завдяки дискам, щільно з'єднаним всередині фільтра. Для того, щоб промити фільтр, потрібно витягти диски з корпусу і промити їх за допомогою щітки.

Для більш детальної інформації про види дискових фільтрах - дивіться на нашому YouTube каналі:самопромивний фільтр грубої очистки, самопромивний фільтр з манометром, самопромивний фільтр для води, промивний сітчастий фільтр, фільтр для води промивний

Схожі статті
Механічне очищення води. Як зробити правильний вибір?
Механічне очищення води. Як зробити правильний вибір?
Сьогодні екологічна ситуація залишає бажати кращого. Уже не виникає питання: чи потрібно очищати воду чи ні? Ринок насичений велич..
11.04.2016
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021