Меню
Час роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Соціальні проекти

Україна, як і будь-яка інша розвинена країна ЄС та Світу зацікавлена у збереженні здоров'я нації, у підтримці соціально вразливих груп населення, у розширеному відтворенні кваліфікованої робочої сили. Ці та інші принципи можуть бути реалізовані шляхом популяризації та розповсюдження соціальних програм громадського спрямування.

Приміром, забезпечення населення України якісною питною водою. На сьогодні для багатьох регіонів країни, міст та сіл це питання є найболючішим та пріоритетним. Відставання України від розвинених країн по середній тривалості життя та висока смертність певною мірою пов'язані із споживанням питної води низького рівня очищення. Сучасний незадовільний стан водних об'єктів показує, що проблеми у сфері охорони вод від забруднення та виснаження не ільки не знайшли вирішення, а й значно загострилися, особливо в останні роки.

Забруднення джерел питного водопостачання за недостатньої ефективності роботи водопровідних очисних споруд тягне за собою погіршення якості питної води та створює серйозну небезпеку для здоров'я населення майже в усіх куточках України.

Як наслідок — високий рівень захворюваності кишковими інфекціями, гепатитом, збільшення ризику впливу на організм людини канцерогенних і мутагенних факторів.

Одним із найдієвіших шляхів державної підтримки усіх верств населення з боку територіальних громад та органів місцевого самоврядування, пов’язаним із забезпеченням очищеною питною водою, є встановлення індивідуальних та колективних установок (пристроїв) доочищення води у місцях її безпосереднього споживання, що є частиною закону «Про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455-ІV), а саме згідно з пунктом про «розширення використання індивідуальних та колективних установок (пристроїв) оочищення води для питних потреб у місцях ії безпосереднього споживання» (Розділ IV НАПРЯМИ ТА ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ)).

Наявність саме таких пристроїв у невеликих містах, селищах та селах є гарантією споживання якісної питної води на безкоштовній або пільговій основі (за соціальною ціною) для усіх верств населення, в тому числі соціально незахищених. ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує розробку технологічних схем та реалізацію проектів з впровадження установок (пристроїв) доочистки питної води. Технологічні схеми та установки (пристрої) доочистки питної води розробляються згідно з технічним завданням, наданим замовником, та відповідно до закону «Про Загальнодержавну програму "Питна вода України" на 2006-2020 роки» (від 3 березня 2005 року N 2455-IV), а саме згідно з пунктом про «розширення використання індивідуальних та колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання» (Розділ IV НАПРЯМИ ТА ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ)).

При розробці технологічної частини (схеми) враховується (передбачено):

  • довгостроковий термін експлуатації індивідуальних та колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб;
  • можливість погіршення якості похідної води в залежності від можливого сезонного коливання якості води підземних та поверхневих джерел водопостачання;
  • можливість зміни у роботі джерел централізованого водопостачання.

Втілення проекту по встановленню індивідуальних та колективних установок (пристроїв) доочищення питної води матиме неабиякі позитивні зміни в соціальному, політичному та фінансовому аспектах не лише для провінційних міст, селищ та сіл, а й для всієї України