Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Стаціонарні системи фільтрації води

Стаціонарні системи фільтрації води

На даний час стан водопровідної води, навіть незважаючи на проведене хлорування, залишає бажати кращого. Найчастіше у воді можна виявити різні забруднення, осад. Вода може мати неприємний запах і смак. Погіршення стану води підштовхнуло людину до розробки пристроїв, покликаних зробити воду смачною і корисною, а також підвищити її якість. Перші примітивні фільтри були винайдені людиною тисячі років тому.

З кожним роком стан води погіршується через попадання в джерела побутових і промислових відходів, продуктів життєдіяльності людини і інших забруднень. Вони негативно впливають на стан води. Багато забруднень дуже важко піддаються ідентифікації, тому рекомендується провести ретельний аналіз рідини.

Що таке стаціонарний фільтр для води?

Згодом було досягнуто великих успіхів в очищенні води, а сам процес все більше вдосконалювався. Найбільш ефективно і якісно очищують питну воду стаціонарні фільтри. Таке водоочисне обладнання встановлюють в будинках, офісах, підприємствах, медичних та навчальних закладах. До стаціонарних пристроїв відносять магістральні, проточні та системи зворотного осмосу.

Стаціонарна система займається очищенням питної і технічної води. Пристрої можуть використовувати як для захисту окремих вузлів і одиниць побутової техніки, так і для захисту складних систем, що складаються з декількох рівнів фільтрації води. Все це треба враховувати при виборі тієї чи іншої системи очищення.

Головними перевагами стаціонарних фільтрів можна вважати хорошу якість очищення води, а також досить високу продуктивність системи. Залежно від рівня забрудненості води, можна встановити одно-двох і навіть трьох ступінчасті картриджі. Таким чином відбувається очистка води від залишків нафтопродуктів, бензолу, хлору, різних органічних домішок, а також неприємних запахів. Незважаючи на всю складність процесу очищення, такі системи відрізняються простотою і легкістю експлуатації.

Варто відзначити, наприклад, що система магістральних фільтрів монтується безпосередньо до труби, що сприятливо позначається на стані побутової техніки та сантехніки, так як у воду не потрапляють металеві домішки, які призводять до корозії і іржу. До того ж, такі фільтри встановлюють на холодну і гарячу воду.

У нашому каталозі ви можете підібрати систему зворотного осмосу для будинку або квартири по комфортній для вас ціні. Зателефонуйте за номером +38 (067) 443-93-10 і наші фахівці проведуть безкоштовну консультацію по підбору обладнання для вашого будинку або квартири.

стаціонарні фільтри для очищення води, стаціонарний фільтр для води, фільтр для води стаціонарний

Схожі статті
Системи очищення води - зворотній осмос
Системи очищення води - зворотній осмос
Фільтри зворотного осмосу отримали популярність в Україні порівняно недавно. Це сучасне і ефективне обладнання володіє найдосконал..
17.10.2016
Механічне очищення води. Як зробити правильний вибір?
Механічне очищення води. Як зробити правильний вибір?
Сьогодні екологічна ситуація залишає бажати кращого. Уже не виникає питання: чи потрібно очищати воду чи ні? Ринок насичений велич..
11.04.2016
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021