Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Вплив води на роботу мозку

Вплив води на роботу мозку

Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води?

Наприклад, ми можемо сказати з розумним виглядом, що організм людини на 65% відсотків складається з води, і хоча відповідь і буде залежати від багатьох факторів, ми звикли вважати 65 якимось середнім статистичним показником. 

Щодо мозку, то тут все не так просто. Якщо подивитися першу сторінку гугл російською, то там на кожному спеціалізованому форумі своя оцінка вологості мозку, що говорить про велику кількість проведених досліджень та різноманітність  джерел, проведених експериментів, а також різних результатів досліджень, що зводить усі усереднення до широкого діапазону не у 1 або 2, а у цілих 10 відсотків.
Так, умовно ми можемо визначити існуючий рекомендований мінімум та максимум, які сумісні з життям, але це будуть крайнощі, а ось усереднити значення все одно не можна, тому що це плаваюча змінна, яка обов’язково змінюється, звичайно не менш ніж на 2%, та не більше ніж на 10 відсотків впродовж дня! При цьому ми не можемо сказати, що вміст води у мозку людини більше вранці ніж увечері, тому що цей показник у кожного індивідуальний та може суттєво відрізнятись навіть у братів та сестер, а коливання цього показника залежать навіть від розумової активності.
Наприклад відомо, що вміст води у мозку кожної людини протягом дня може коливатися від 80 до 90 відсотків, а перевищення останнього показника може означати наслідки гіпергідратації та проникнення зайвої рідини у міжклітинний простір мозку, в той час як показники нижче 80% вмісту води можна починати вважати небезпечно низькими, які можуть означати дегідрацію.

Чому важливо не допускати занизького вмісту води у мозку?

Багато хто з вас чув, що летальна доза води для дорослої людини складає 6 - 7 літрів.
Але, напевно, навіть не кожен третій з вас знає про те, яка допустима доза води на день для звичайної дорослої людини вважається мінімальною, що вже казати про дітей та бабусь?
Коли мозок не містить достатню кількість вологи, він починає перегріватись, клітини мозку отримують менше кисню через звуження судин, через підвищення температури об’єм міжклітинного простору розширюється, що приводить вже до підвищення тиску у самому мозку.
Індивідуальна у даному випадку і больова чутливість кожної людини, тому далеко не кожний відчуває, що має наслідки легкої або навіть середньої важкості дегідрації. А це кожного дня може призводити до поступового пригнічення когнітивних функцій та негативно впливати на організм людини в цілому, привести до раптового інфаркту, інсульту.

   Про що необхідно пам’ятати, щоб не допустити зневоднення?

По перше, усі рекомендують вживати не менше 1.5 літра на день, але кожного дня цей показник може плавати, і ви повинні самі розуміти, що у стані підвищенної активності (робота, спорт, похід) необхідність організму у регідрації збільшується. Навіть за відсутністю фізичних навантажень, улітку людині рекомендується вживати вже не 1.5, а 2 літра води на день, тому що збільшення температури веде до прискорення зневоднення організму.

Необхідно вживати тільки чисту, не забруднену домішками воду. Наприклад кока-кола, чай або подібні «навмисно забруднені» рідини спочатку повинні пройти довгий та витратний процес фільтрації чистої рідини, що повинна засвоїтись організмом. Саме через те, що цей процес у випадку концентратів йде суттєво довше, регідрація просто не встигає за дегідрацією, особливо влітку, коли рідина активно випаровується з тіла. Навіть велика кількість кока-коли не може компенсувати необхідність організма у чистій рідині без жодних домішок, окрім, наприклад, мінералів кальцію та магнію, які обов’язково мають бути у ідеальній питній воді. Вода, яка не має взагалі ніяких розчинених мінералів або солей (наприклад дистилят), не представляє жодної цікавості для людського організму, оскільки використовується у фармакології, для лабораторних досліджень та інше.

Усі мають шанс помітити неймовірну різницю у самопочутті під час недопивання та під час підтримки ідеального балансу рідини за допомогою сучасних персональних систем для очистки питної води.

Не варто робити помилку, не надаючи фактору стабільного щоденного споживання норми чистої води максимального пріорітету, бо з часом ви і не згадаєте, що це шкодить, та не зрозумієте, чому стає тільки гірше, і у якийсь момент ви вже не зможете повернутися до здорового життя.

Усі ми іноді або систематично зневоднені, але чим менше випадків ми будемо допускати, тим краще буде наше самопочуття, відчуття збільшення мотивації, когнітивних здібностей та запасу сил! 

Якщо вам необхідна безкоштовна консультація або допомога у підборі фільтра для води, дзвоніть у наш інтернет-магазин.Схожі статті
Вода - важлива молекула для життя
Вода - важлива молекула для життя
Молекула води складається з двох атомів водню, пов'язаних з атомом кисню. Унікальна хімічна комбінація дозволяє їй вносити речовин..
12.10.2015
Вода: Скільки потрібно пити води в день і яка її роль в організмі
Вода: Скільки потрібно пити води в день і яка її роль в організмі
Без води не може прожити не одне жива істота на Землі, в тому числі і людина..
15.02.2015
Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021