Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?

Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?

На жаль воду, якою люди в сучасних містах миють посуд і приймають душ, важко назвати питною. Для організму людини домішки в такій воді досить шкідливі і можуть привести до проблем зі здоров'ям, якщо не вжити заходів з очищення води.

З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ятіння і фільтрація. Який метод краще? Яка вода чистіша: кип'ячена або та, що пройшла через станцію очистки питної води для квартири? Нижче ми розберемося, в чому різниця між цими двома способами.

У чому різниця між кип'яченою водою і фільтрованою?

Безумовно, ці два способи спрямовані на очищення рідини від зайвих речовин і мікроорганізмів. Однак на виході ступінь чистоти води і її структура разюче відрізняються.

Єдиним способом це перевірити є аналіз в лабораторії санітарно-епідемічної станції, яка дає точний висновок і оцінку якості рідини. Важко переоцінити переваги води, що пройшла через систему очищення питної води в квартирі.

Чи достатньо просто прокип'ятити воду?

Протягом багатьох століть кип'ятіння води залишалося єдиним способом видалення шкідливих речовин, поки не з'явилися оновлені технології з очищення води.

Кип'ятіння - це не тільки простий, але і достатньо ефективний метод очищення води в будинку, оскільки високі температури вбивають шкідливі бактерії та інші небезпечні паразитарні форми життя. Всім відомо з уроків хімії в школі, що вода закипає при 100 градусах за Цельсієм, тоді як більшість мікроорганізмів не можуть вижити у воді при температурі вище 70 градусів за Цельсієм більше 30 хвилин. Слід також згадати, що при закипанні води утворюється пара, з яким випаровується хлор, за допомогою якого знезаражують воду на станціях. В результаті концентрація цієї речовини в рідині зменшується, і ви не відчуваєте специфічного смаку після пиття.

Однак даний метод досить витратний за часом, також витрачається досить багато електроенергії. Крім цього, кипляча вода не вбиває абсолютно всі бактерії (існує цілий ряд мікроорганізмів, які переносять вплив високих температур) і не видаляє солі важких металів, нітрати і пестициди, присутні у водопровідній воді. З цього можна зробити висновок, що єдиний спосіб знезаразити воду безпечно - це використовувати фільтри для питної води у квартиру.

Переваги системи очищення води для квартири

На відміну від кип'ятіння, фільтрація води є більш швидким процесом, який дає людям можливість насолоджуватися чистою і здоровою питною водою. Причому для цього достатньо одного натискання кнопки або підняття ручки крана. Крім того, фільтрована вода зазвичай відповідає більш високим стандартам, ніж очищена за допомогою кип'ятіння.

Безумовно, фільтрована вода корисніша для пиття, краще впливає на шкіру при прийнятті душа і допомагає зберегти свіжість одягу, якщо вона використовується для прання. Існуючі на сьогодні варіанти фільтрації води, наприклад, магістральний фільтр для води в квартиру, який можна встановити під раковиною і в душі, дає можливість вибирати, де і як ви хочете фільтрувати воду в своїх оселях.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете використовувати чисту воду і продовжити термін служби побутової техніки, купити систему очищення води для квартири - це оптимальний варіант.

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору та встановлення системи очищення води для квартири, зверніться до консультантів нашого інтернет-магазину. Крім цього, вам абсолютно безкоштовно допоможуть з вибором необхідного фільтру, розкажуть важливу інформацію про методи очищення, кращих виробниках і представлять вашій увазі широкий асортимент продукції.

Схожі статті
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Ми розкриємо плюси і мінуси існуючих сьогодні на ринку систем фільтрації, а також особливості їх застосування в побутовому і комер..
04.02.2014
Останні новини
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021