Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?

Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?

На жаль воду, якою люди в сучасних містах миють посуд і приймають душ, важко назвати питною. Для організму людини домішки в такій воді досить шкідливі і можуть привести до проблем зі здоров'ям, якщо не вжити заходів з очищення води.

З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ятіння і фільтрація. Який метод краще? Яка вода чистіша: кип'ячена або та, що пройшла через станцію очистки питної води для квартири? Нижче ми розберемося, в чому різниця між цими двома способами.

У чому різниця між кип'яченою водою і фільтрованою?

Безумовно, ці два способи спрямовані на очищення рідини від зайвих речовин і мікроорганізмів. Однак на виході ступінь чистоти води і її структура разюче відрізняються.

Єдиним способом це перевірити є аналіз в лабораторії санітарно-епідемічної станції, яка дає точний висновок і оцінку якості рідини. Важко переоцінити переваги води, що пройшла через систему очищення питної води в квартирі.

Чи достатньо просто прокип'ятити воду?

Протягом багатьох століть кип'ятіння води залишалося єдиним способом видалення шкідливих речовин, поки не з'явилися оновлені технології з очищення води.

Кип'ятіння - це не тільки простий, але і достатньо ефективний метод очищення води в будинку, оскільки високі температури вбивають шкідливі бактерії та інші небезпечні паразитарні форми життя. Всім відомо з уроків хімії в школі, що вода закипає при 100 градусах за Цельсієм, тоді як більшість мікроорганізмів не можуть вижити у воді при температурі вище 70 градусів за Цельсієм більше 30 хвилин. Слід також згадати, що при закипанні води утворюється пара, з яким випаровується хлор, за допомогою якого знезаражують воду на станціях. В результаті концентрація цієї речовини в рідині зменшується, і ви не відчуваєте специфічного смаку після пиття.

Однак даний метод досить витратний за часом, також витрачається досить багато електроенергії. Крім цього, кипляча вода не вбиває абсолютно всі бактерії (існує цілий ряд мікроорганізмів, які переносять вплив високих температур) і не видаляє солі важких металів, нітрати і пестициди, присутні у водопровідній воді. З цього можна зробити висновок, що єдиний спосіб знезаразити воду безпечно - це використовувати фільтри для питної води у квартиру.

Переваги системи очищення води для квартири

На відміну від кип'ятіння, фільтрація води є більш швидким процесом, який дає людям можливість насолоджуватися чистою і здоровою питною водою. Причому для цього достатньо одного натискання кнопки або підняття ручки крана. Крім того, фільтрована вода зазвичай відповідає більш високим стандартам, ніж очищена за допомогою кип'ятіння.

Безумовно, фільтрована вода корисніша для пиття, краще впливає на шкіру при прийнятті душа і допомагає зберегти свіжість одягу, якщо вона використовується для прання. Існуючі на сьогодні варіанти фільтрації води, наприклад, магістральний фільтр для води в квартиру, який можна встановити під раковиною і в душі, дає можливість вибирати, де і як ви хочете фільтрувати воду в своїх оселях.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете використовувати чисту воду і продовжити термін служби побутової техніки, купити систему очищення води для квартири - це оптимальний варіант.

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору та встановлення системи очищення води для квартири, зверніться до консультантів нашого інтернет-магазину. Крім цього, вам абсолютно безкоштовно допоможуть з вибором необхідного фільтру, розкажуть важливу інформацію про методи очищення, кращих виробниках і представлять вашій увазі широкий асортимент продукції.

Схожі статті
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Як вибрати фільтр: переваги та недоліки сучасних систем очищення води
Ми розкриємо плюси і мінуси існуючих сьогодні на ринку систем фільтрації, а також особливості їх застосування в побутовому і комер..
04.02.2014
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021