Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Формула Води - допомагаємо Вашій воді стати чистіше, напоям - вишуканіше, а їжі - ще смачніше!

Формула Води - допомагаємо Вашій воді стати чистіше, напоям - вишуканіше, а їжі - ще смачніше!

У вас є питання? У нас є готові рішення!

ТОВ «ІВІК Формула Води» - провідна інжинірингова компанія, яка успішно використовує передові технології для очищення і підготовки води для квартир, будинків, котеджів, промисловості, а також сегменту HoReCa. Ми почали свою діяльність з 2012 року в складі «ІВІК холдинг-груп» - лідера в галузях кондиціонування і вентиляції.

Наша команда - досвідчені, компетентні та якісно навчені фахівці в області водопідготовки, що йдуть в ногу з часом, здатні задовольнити будь-які технічні і дизайнерські потреби.

Чому Формула води? Чому саме ми?

У нас ви можете купити фільтр для очищення води. Ми є розробниками, виробниками та постачальниками кращих передових і конкурентоспроможних систем зворотного осмосу, знезалізнення, пом'якшення та комплексного очищення для підготовки питної води Наші системи, такі як Iron Clear, Ionix знаходять своє застосування і широко використовуються для установки в котеджах, мережах ресторанів, кафе і торгових центрах як в Києві, так і по всій Україні.

Пом'якшувачі типу Denver, Stratos позбавлять плитку і сантехніку вашої квартири від нальоту, солей кальцію і магнію Використання даних пом'якшувачів значно подовжить термін служби водонагрівачів та котлів Родзинкою серед ряду пом'якшувачів є система Kineticо, яка працює без електрики.

Продуманий дизайн, компактність і автоматизована система - ось основні переваги пом'якшувачів, що поставляються нашою компанією.

Широкий асортимент моделей зворотного осмосу дозволяє використовувати системи як в побутових, так і комерційних цілях Так, система AquaMagic прекрасно підійде для установки в квартирах і приватних будинках, Binature, Sintra знайдуть застосування в котеджах, а Puricom C500 відмінно підійде для підготовки найкращої води з приготуванням бездоганної ароматної кави.

Комплексний підхід у роботі

Ми надаємо інжинірингові рішення, що включає проектування і проведення технічних консультацій по розробці і підготовці систем для очищення води Замовлення всіх комплектуючих і оригінальних змінних елементів відбувається безпосередньо від постачальників компанії «Puricom Europe».

Додатковою перевагою нашої компанії є надання повного пакета послуг, починаючи з проведення аналізу води, висновком про її якості, підбором устаткування з подальшою установкою, монтажем, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням При необхідності проводимо дезінфекцію фільтруючих матеріалів, питних систем і ємностей чистої води.

Ми виявляємо потреби і знаходимо оптимальне рішення будь-якої проблеми.


Схожі статті
Компанія ФОРМУЛА ВОДИ запускає систему зворотного осмосу Puricom на український ринок
Компанія ФОРМУЛА ВОДИ запускає систему зворотного осмосу Puricom на український ринок
Проєктування системи зворотного осмосу AquaMagic вироблялося виходячи з економічних реалій України та клієнт зможе отримати якісну..
27.01.2016
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021