Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як знизити жорсткість води в побуті

 Як знизити жорсткість води в побуті

Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини призводить до проблем з травною системою, нирками і печінкою. Може спровокувати появу алергічних реакцій, сухість та лущення шкіри.

Жорстка вода не тільки несе шкоду здоров'ю людини, а й порушує роботу побутових приладів. Солі магнію і кальцію створюють накип на нагрівальних елементах техніки, що збільшує витрату електроенергії, знижує потужність приладів і призводить до частих поломок.

Негативні наслідки використання води з підвищеною жорсткістю можуть виявитися досить серйозними. Рекомендуємо встановити обладнання для пом'якшення води, щоб бути впевненими в її чистоті і безпеки.

Визначаємо жорсткість

Перед очищенням води від надлишку кальцію і магнію переконайтеся в наявності проблеми. Ознаки підвищеної жорсткості:

● Білі плями на посуді, кранах та іншій сантехніці.

● Поява накипу в чайнику.

● Слабка піна від мила і миючих засобів.

● Гіркий смак води.

Перш ніж вибирати пом'якшувач для води, пам'ятайте, що занадто м'яка призводить до корозії, а жорстка - сприяє кам'яним відкладенням усередині трубопроводу. Рекомендовані показники жорсткості 0,8-1,5 ммоль / дм3. Точні характеристики води можна отримати в лабораторії або за допомогою спеціальних індикаторних смужок. Якщо користуєтеся центральним водопостачанням, зверніться до вашого представникам комунальних служб або до станцій, які займаються очищенням води.

Методи пом'якшення

Щоб видалити з води надлишкові кальцій і магній, використовують різні методи. Вибирати пом'якшувач води слід з урахуванням призначення отриманої рідини.

Розглянемо найбільш дієві способи пом'якшення:

● Реагентне очищення за допомогою хімічних речовин. Реагенти вступають в реакцію з солями жорсткості і пов'язують їх. З цією метою використовують фосфати, натрію хлорид та гідроксид натрію. Очищена таким методом вода підходить для промислового виробництва, але не рекомендується для пиття і побутових потреб.

● Іонний обмін - спосіб очищення, який використовується в більшості домашніх пристроїв. Фільтруюча завантаження містить желеподібний матеріал з іонами натрію, які в процесі пом'якшення заміщують катіони магнію і кальцію.

● Зворотний осмос - очищує рідину на молекулярному рівні за допомогою спеціальних мембран. Вода проходить під тиском через їх пори, залишаючи в мембранах бактерії, метали, органічні домішки.

Якщо хочете забезпечити собі і близьким доступ до корисної і безпечної води, використовуйте системи очищення для будинку, офісу або квартири.

Який пом'якшувач води потрібен для будинку?

Методи пом'якшення реалізовані в системах різних конструкцій. Вибирати фільтр для жорсткої води слід виходячи з обсягу споживання, джерела водопостачання, цілі використання.

У будинок з великою кількістю санвузлів потрібна станція пом'якшення води з високою продуктивністю. Рекомендуємо оцінити можливості системи фільтрації IONIX від Formula Vody:

● В основі пом'якшення лежить процес іонного обміну. Фільтруюче завантаження Smart Fusion очищує рідину також від амонію і нітратів.

● Витрата реагентів в два рази нижча в порівнянні з іншими типами очисних систем.

● Фільтр служить без заміни 7-10 років і очищує воду з високим рівнем жорсткості.

Для установки в квартирі або офісі підходить пом'якшувач води кабінетного типу, який має невеликий розмір і легко монтується. Подібні фільтри працюють без електрики, використовуючи силу напору рідини яка проходить крізь них.

Вода після очищення підходить і для побутової техніки, і для пиття. На сайті компанії «Формула води» ви можете знайти системи пом'якшення кабінетного типу виробництва компаній Puricom, Kinetico, Delta.

Мембранний спосіб очищення реалізований у фільтрі зворотного осмосу. Система встановлюється під мийку або в інше зручне місце, захищене від прямих сонячних променів. Фіксується на стіні або меблевій перегородці за допомогою кріпильних елементів.

Системи фільтрів зворотного осмосу не тільки пом'якшують, але і очищають воду від хлору, заліза і вірусів. В інтернет-магазині «Формула води» пропонуємо варіанти систем власного та імпортного виробництва.

Ми допоможемо вибрати відповідно до ваших запитів обладнання за оптимальною ціною. На всі товари діє гарантія від виробника. Щоб купити фільтр для жорсткої води, оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте консультантам нашого інтернет-магазину.

Puricom, Kinetico, Питна вода, Пом'якшувач води

Схожі статті
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Проблема жорсткої води сьогодні стоїть настільки гостро, що змушує споживачів шукати способи її пом'якшення. Визначити цей парамет..
11.12.2020
Пом'якшення питної води
Пом'якшення питної води
Присутність домішок розчинних солей кальцію і магнію визначають жорсткість питної води. Дану проблему можна коригувати, використов..
31.10.2016
Методи пом'якшення води
Методи пом'якшення води
Розвиток техніки, збільшення чисельності населення, високий ступінь забруднення навколишнього середовища, в тому числі річок і озе..
26.11.2020
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021