Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Як знизити жорсткість води в побуті

 Як знизити жорсткість води в побуті

Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини призводить до проблем з травною системою, нирками і печінкою. Може спровокувати появу алергічних реакцій, сухість та лущення шкіри.

Жорстка вода не тільки несе шкоду здоров'ю людини, а й порушує роботу побутових приладів. Солі магнію і кальцію створюють накип на нагрівальних елементах техніки, що збільшує витрату електроенергії, знижує потужність приладів і призводить до частих поломок.

Негативні наслідки використання води з підвищеною жорсткістю можуть виявитися досить серйозними. Рекомендуємо встановити обладнання для пом'якшення води, щоб бути впевненими в її чистоті і безпеки.

Визначаємо жорсткість

Перед очищенням води від надлишку кальцію і магнію переконайтеся в наявності проблеми. Ознаки підвищеної жорсткості:

● Білі плями на посуді, кранах та іншій сантехніці.

● Поява накипу в чайнику.

● Слабка піна від мила і миючих засобів.

● Гіркий смак води.

Перш ніж вибирати пом'якшувач для води, пам'ятайте, що занадто м'яка призводить до корозії, а жорстка - сприяє кам'яним відкладенням усередині трубопроводу. Рекомендовані показники жорсткості 0,8-1,5 ммоль / дм3. Точні характеристики води можна отримати в лабораторії або за допомогою спеціальних індикаторних смужок. Якщо користуєтеся центральним водопостачанням, зверніться до вашого представникам комунальних служб або до станцій, які займаються очищенням води.

Методи пом'якшення

Щоб видалити з води надлишкові кальцій і магній, використовують різні методи. Вибирати пом'якшувач води слід з урахуванням призначення отриманої рідини.

Розглянемо найбільш дієві способи пом'якшення:

● Реагентне очищення за допомогою хімічних речовин. Реагенти вступають в реакцію з солями жорсткості і пов'язують їх. З цією метою використовують фосфати, натрію хлорид та гідроксид натрію. Очищена таким методом вода підходить для промислового виробництва, але не рекомендується для пиття і побутових потреб.

● Іонний обмін - спосіб очищення, який використовується в більшості домашніх пристроїв. Фільтруюча завантаження містить желеподібний матеріал з іонами натрію, які в процесі пом'якшення заміщують катіони магнію і кальцію.

● Зворотний осмос - очищує рідину на молекулярному рівні за допомогою спеціальних мембран. Вода проходить під тиском через їх пори, залишаючи в мембранах бактерії, метали, органічні домішки.

Якщо хочете забезпечити собі і близьким доступ до корисної і безпечної води, використовуйте системи очищення для будинку, офісу або квартири.

Який пом'якшувач води потрібен для будинку?

Методи пом'якшення реалізовані в системах різних конструкцій. Вибирати фільтр для жорсткої води слід виходячи з обсягу споживання, джерела водопостачання, цілі використання.

У будинок з великою кількістю санвузлів потрібна станція пом'якшення води з високою продуктивністю. Рекомендуємо оцінити можливості системи фільтрації IONIX від Formula Vody:

● В основі пом'якшення лежить процес іонного обміну. Фільтруюче завантаження Smart Fusion очищує рідину також від амонію і нітратів.

● Витрата реагентів в два рази нижча в порівнянні з іншими типами очисних систем.

● Фільтр служить без заміни 7-10 років і очищує воду з високим рівнем жорсткості.

Для установки в квартирі або офісі підходить пом'якшувач води кабінетного типу, який має невеликий розмір і легко монтується. Подібні фільтри працюють без електрики, використовуючи силу напору рідини яка проходить крізь них.

Вода після очищення підходить і для побутової техніки, і для пиття. На сайті компанії «Формула води» ви можете знайти системи пом'якшення кабінетного типу виробництва компаній Puricom, Kinetico, Delta.

Мембранний спосіб очищення реалізований у фільтрі зворотного осмосу. Система встановлюється під мийку або в інше зручне місце, захищене від прямих сонячних променів. Фіксується на стіні або меблевій перегородці за допомогою кріпильних елементів.

Системи фільтрів зворотного осмосу не тільки пом'якшують, але і очищають воду від хлору, заліза і вірусів. В інтернет-магазині «Формула води» пропонуємо варіанти систем власного та імпортного виробництва.

Ми допоможемо вибрати відповідно до ваших запитів обладнання за оптимальною ціною. На всі товари діє гарантія від виробника. Щоб купити фільтр для жорсткої води, оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте консультантам нашого інтернет-магазину.

Puricom, Kinetico, Питна вода, Пом'якшувач води

Схожі статті
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Пом'якшувати або не пом'якшувати воду?
Проблема жорсткої води сьогодні стоїть настільки гостро, що змушує споживачів шукати способи її пом'якшення. Визначити цей парамет..
11.12.2020
Пом'якшення питної води
Пом'якшення питної води
Присутність домішок розчинних солей кальцію і магнію визначають жорсткість питної води. Дану проблему можна коригувати, використов..
31.10.2016
Методи пом'якшення води
Методи пом'якшення води
Розвиток техніки, збільшення чисельності населення, високий ступінь забруднення навколишнього середовища, в тому числі річок і озе..
26.11.2020
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023