Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ?

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ?

Вода відіграє особливу роль у нашому повсякденному житті. Ми використовуємо її для пиття, в побуті і промисловості. Однак, не кожен знає про якість води, яка тече з-під крана або зі свердловини.

Водопровідна вода, що використовується для питних потреб, приготування їжі та напоїв, повинна проходити оцінку безпечності та якості за наступними показниками:

  • епідемічна безпека (мікробіологічні та паразитологічні: бактерії, віруси, клітини, цисти);
  • санітарно-хімічна (фізико-хімічні, органолептичні та санітарно-токсикологічні);
  • радіаційна (альфа- та бета-випромінювачі).

Згідно щоденних аналізів води на виході з очисних споруд та контрольних точках по всіх містах та районах України, що проводяться в лабораторіях міських водоканалів, із впевненістю можна сказати, що очищена вода відповідає нормам за органолептичними показниками, окрім вмісту залишкового хлору в окремих випадках (м. Київ), кольоровості та каламутності води через підвищений вміст гумінових речовин (м. Дніпро), загальне залізо (с. Зарічне, Чернігівська обл.,м. Хмельницький), загальна жорсткість (м. Львів, Личаківський, Сихівський р-н). Зовсім інша ситуація обстоїть із показниками якості тієї ж води, що надходить до кінцевих споживачів.

Далеко не секрет, що вода, яка поступає до споживачів у квартири або будинки із центрального водопроводу, не відповідає чинним встановленим нормативам якості питної води згідно Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». 

Які фактори можуть стояти на шляху отримання чистої питної води?

Перш за все, це пов’язано з тим, що вода подається по залізним зношеним трубам, які не очищали декілька років. В них осідали мінеральні та органічні домішки, утворюючи осад, товщиною в кілька сантиметрів. До того ж в трубах утворюються свищі, збільшується кількість аварій та протікань, через які у воду попадають шкідливі речовини з ґрунту.

На разі досить гостро стоїть проблема забруднення води солями жорсткості, важких металів, залізом, зваженими речовинами та радіоактивними нуклідами, пестицидами, бактеріями та вірусами.

Суміш важких металів, іржі та хлору – всього лиш частина небезпечних елементів, які можна знайти у водопровідній воді. Така вода є небезпечною для споживання, до того ж вона неприємна на смак та запах.

Проте питна вода може не відповідати нормам і в нових трубах. Останнім часом використовують контрафактні та фальсифіковані труби, що виготовляються із сировини сумнівного походження. Це призводить до потрапляння у воду небезпечних сумішей із них самих. Крім того, в таких трубах через порушення технології виробництва також часто утворюються протікання. Така забруднена вода може бути переносником дизентерії, холери, поліомієліту та тифу.

Із впевненістю можна сказати, що така вода з-під крану є небезпечною для нашого організму, тим більше для організму дітей. Для вирішення цієї проблеми в нагоді стане фільтр для води питної.

У випадках, коли для питних потреб використовують артезіанську або колодязну воду, необхідно також потурбуватися про її очищення. У воді з криниці перевищений вміст нітратів та пестицидів, солей жорсткості, металів та бактерій. В артезіанській воді зустрічається перевищений вміст заліза та марганцю, солей кальцію та магнію, піску, мулу та інше. 

Що необхідно зробити? Купити фільтр для очистки води у вас вдома.

Фільтр для води допоможе вирішити питання водоочистки від всіх можливих проблем.

Компанія ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує найбільш оптимальні, безпечні, екологічні та економічні системи очистки води в м. Київ.

Схожі статті
Проблема очищення води в Києві
Проблема очищення води в Києві
В даний час склалася напружена ситуація із забезпеченням населення Києва якісною питною водою. Добове споживання води горомадянами..
14.10.2013
Якість води в Україні та в світі
Якість води в Україні та в світі
Україна - країна з різноплановим станом екології та якістю водних ресурсів в тому чи іншому регіоні...
30.09.2013
Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021