Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ?

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ?

Вода відіграє особливу роль у нашому повсякденному житті. Ми використовуємо її для пиття, в побуті і промисловості. Однак, не кожен знає про якість води, яка тече з-під крана або зі свердловини.

Водопровідна вода, що використовується для питних потреб, приготування їжі та напоїв, повинна проходити оцінку безпечності та якості за наступними показниками:

  • епідемічна безпека (мікробіологічні та паразитологічні: бактерії, віруси, клітини, цисти);
  • санітарно-хімічна (фізико-хімічні, органолептичні та санітарно-токсикологічні);
  • радіаційна (альфа- та бета-випромінювачі).

Згідно щоденних аналізів води на виході з очисних споруд та контрольних точках по всіх містах та районах України, що проводяться в лабораторіях міських водоканалів, із впевненістю можна сказати, що очищена вода відповідає нормам за органолептичними показниками, окрім вмісту залишкового хлору в окремих випадках (м. Київ), кольоровості та каламутності води через підвищений вміст гумінових речовин (м. Дніпро), загальне залізо (с. Зарічне, Чернігівська обл.,м. Хмельницький), загальна жорсткість (м. Львів, Личаківський, Сихівський р-н). Зовсім інша ситуація обстоїть із показниками якості тієї ж води, що надходить до кінцевих споживачів.

Далеко не секрет, що вода, яка поступає до споживачів у квартири або будинки із центрального водопроводу, не відповідає чинним встановленим нормативам якості питної води згідно Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». 

Які фактори можуть стояти на шляху отримання чистої питної води?

Перш за все, це пов’язано з тим, що вода подається по залізним зношеним трубам, які не очищали декілька років. В них осідали мінеральні та органічні домішки, утворюючи осад, товщиною в кілька сантиметрів. До того ж в трубах утворюються свищі, збільшується кількість аварій та протікань, через які у воду попадають шкідливі речовини з ґрунту.

На разі досить гостро стоїть проблема забруднення води солями жорсткості, важких металів, залізом, зваженими речовинами та радіоактивними нуклідами, пестицидами, бактеріями та вірусами.

Суміш важких металів, іржі та хлору – всього лиш частина небезпечних елементів, які можна знайти у водопровідній воді. Така вода є небезпечною для споживання, до того ж вона неприємна на смак та запах.

Проте питна вода може не відповідати нормам і в нових трубах. Останнім часом використовують контрафактні та фальсифіковані труби, що виготовляються із сировини сумнівного походження. Це призводить до потрапляння у воду небезпечних сумішей із них самих. Крім того, в таких трубах через порушення технології виробництва також часто утворюються протікання. Така забруднена вода може бути переносником дизентерії, холери, поліомієліту та тифу.

Із впевненістю можна сказати, що така вода з-під крану є небезпечною для нашого організму, тим більше для організму дітей. Для вирішення цієї проблеми в нагоді стане фільтр для води питної.

У випадках, коли для питних потреб використовують артезіанську або колодязну воду, необхідно також потурбуватися про її очищення. У воді з криниці перевищений вміст нітратів та пестицидів, солей жорсткості, металів та бактерій. В артезіанській воді зустрічається перевищений вміст заліза та марганцю, солей кальцію та магнію, піску, мулу та інше. 

Що необхідно зробити? Купити фільтр для очистки води у вас вдома.

Фільтр для води допоможе вирішити питання водоочистки від всіх можливих проблем.

Компанія ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує найбільш оптимальні, безпечні, екологічні та економічні системи очистки води в м. Київ.

Схожі статті
Проблема очищення води в Києві
Проблема очищення води в Києві
В даний час склалася напружена ситуація із забезпеченням населення Києва якісною питною водою. Добове споживання води горомадянами..
14.10.2013
Якість води в Україні та в світі
Якість води в Україні та в світі
Україна - країна з різноплановим станом екології та якістю водних ресурсів в тому чи іншому регіоні...
30.09.2013
Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021