Меню
Час роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Системи пом’якшення води колонного типу

Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 844
0
Код товару: SI 844
13 664 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1248
0
Код товару: SI 1248
19 292 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1044
0
Код товару: SI 1044
14 084 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1465
0
Код товару: SI 1465
26 908 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1054
0
Код товару: SI 1054
17 528 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1354
0
Код товару: SI 1354
21 896 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1665
0
Код товару: SI 1665
30 240 грн

Фільтр для пом'якшення води колонного типу

Якщо ваша вода потребує того, щоб зробити її м'якше, вам необхідно зменшити жорсткість води у вашому будинку, адже за вапняний наліт відповідають солі металів, що містяться в ній. Процес водоочистки від солей металів, таких, як кальцій і магній, називають пом'якшення.

Фільтр для пом'якшення води колонного типу ефективно видаляє солі магнію і кальцію, роблячи воду м'якше, що позитивно впливає на здоров'я людини (шкіра, волосся, нігті) і техніку (пральна машина, посудомийка, бойлер). Жорстка вода сприяє більш гіршому намилюванні будь-яких миючих засобів, неважливо, миєте ви посуд або руки, а речі, випрані за допомогою непом'якшеної води, будуть виглядати грубими і несвіжими. Така вода може зробити ваше волосся бляклим і складним в укладанні. Солона вода залишає розводи на прозорих, темних поверхнях, а пом'якшувачі вирішують цю проблему в зародку.

Як дізнатися концентрацію солей жорсткості води?

Як правило, муніципальний постачальник води зобов'язаний повідомляти вам рівень її жорсткості, але ми рекомендуємо вам також перевіряти його за допомогою сторонніх джерел. Наш сервісний центр може провести для вас експрес-аналіз води, а також ви можете віддати зразки з вашої водою в лабораторію.

Як працює фільтр від жорсткої води?

Пом'якшувач типу колона очищає воду за принципом обміну іонами завдяки масивному об'єму іонообмінної смоли - спеціально підібраного, нешкідливого для здоров'я фільтруючого матеріалу, який рятує воду від солей жорсткості, захоплюючи їх іони, що знаходяться у вхідній воді. Йонообмінну смолу щільно утрамбовують в спеціальний корпус колонного типу. По центру йонообмінного наповнювача розташовується трубка. Вода подається ззовні і проходить через іонообмінну смолу, досягаючи під дією сили тяжіння дна, потрапляє в концентратор, з'єднаний з центральною трубою, по якій вгору продовжує свій шлях вже м'яка вода.

Іонообмінна смола можна регенерувати за допомогою спеціальної таблетованої солі, яка міститься в сольовому баку. Фільтр автоматично виводиться на регенерацію керуючим клапаном, частота якої залежить від ступеня жорсткості вихідної води.

Перевагами систем пом'якшення води колонного типу можна вважати їх вартість, тому що вони в рази дешевше, ніж їх «кабінетні колеги», великий об'єм завантаження і велика пропускна здатність, універсальні автоматизовані клапани, які вчасно проводять процедуру відновлення іонообмінної смоли за допомогою таблетованої солі.

Фахівці «ІВІК Формула Води» завжди допоможуть вам вибрати правильний і відповідний по бюджету фільтр від жорсткої води.

Система пом'якшення води типу колона має невисоку в порівнянні зі своїми кабінетними колегами вартістю, але перевершує в габаритах, що не завжди зручно для невеликих квартир і маленьких котеджів. Ідеальним рішенням буде придбати фільтр пом'якшувач води колонного типу для будинку або котеджу, в якому досить місця, а також для бізнесу, таких як, кафе, СТО, заправка, автомийка, готелів і іншого сегменту HoReCa.

Який фільтр обрати: кабінетний пом'якшувач води або колонний?

Власникам квартир, які бажають позбутися води, насиченою солями кальцію і магнію, варто розглядати і кабінетний пом'якшувач води, так як габарити колонного пом'якшувача навряд чи впишуться в мініатюрний інтер'єр. Якщо ж у вас свій будинок і жорстка вода, купити фільтр пом'якшувач колонного типу буде вдалим і економним рішенням.

Фільтри колонного типу виробництва ТМ «Формула Води» мають унікальні високоякісні електричні клапани, що контролюють своєчасну регенерацію йонообмінної смоли.

Наші клапани та колони надійно прослужать вам від 7 до 10 років. На всі види фільтрів, встановлених фахівцями нашого сервісного центру, діє гарантія. Термін дії гарантії уточнюється окремо для кожної моделі.