Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Вода зі свердловини: чи потребує вона очищення

Вода зі свердловини: чи потребує вона  очищення

Досить поширеною є думка, що природна вода, яка видобувається з підземних свердловин, ідеально чиста, не містить шкідливих речовин і тому її можна пити без попереднього очищення фільтром для води для свердловини. Це не зовсім вірно, оскільки при глибині свердловини від 20 до 100 метрів отримана з неї вода дуже часто буває перенасичена сірководнем, марганцем і залізом, а також солями магнію і кальцію, що додають їй підвищеної жорсткості.

Така вода погано підходить не тільки для пиття, але навіть для різних побутових потреб. Висока жорсткість і надлишок заліза швидко виводять з ладу пральні та посудомийні машини, водонагрівачі та опалювальну техніку, забруднюють труби та змішувачі. У жорсткій воді також дуже погано прати білизну і купатися. Щоб не нанести шкоди своєму здоров'ю, перед вживанням такої води слід встановити систему фільтрації води зі свердловини.

Інша справа артезіанські свердловини великої глибини, які добувають воду з артезіанського горизонту. Вона дійсно відрізняється високою чистотою і за своїм складом значно перевершує водопровідну воду, не кажучи вже про воду, яку отримують з більш дрібних свердловин. Однак обладнання артезіанської свердловини вартує досить дорого, тому найчастіше для водопостачання заміського будинку використовують воду, яка поставляється з  порівняно неглибоких свердловин.

Через серйозне забруднення навколишнього середовища водоносні шари, що залягають на невеликій глибині, піддаються негативному впливу шкідливих речовин від різних промислових і побутових стоків. Як результат, в складі такої води часто спостерігається підвищений вміст нітратів, окислів заліза, марганцю та сірководню. В різних регіонах склад і кількість шкідливих домішок можуть бути різними, тому для уточнення хімічного складу води з кожної конкретної свердловини необхідно виконати її аналіз.

За його результатами визначають, наскільки вода відповідає санітарним вимогам, що дозволяє виявити переважаючі види забруднень та індивідуально підібрати найбільш оптимальний фільтр для води зі свердловини. Він дозволить нейтралізувати всі шкідливі речовини, які містяться у воді, після чого її можна абсолютно безпечно використовувати для пиття і будь-яких побутових потреб.

Схожі статті
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопідготовка в магазині кулінарного комплексу, Київ (Осокорки)
Водопідготовка в магазині кулінарного комплексу, Київ (Осокорки)
Підготовка води для господарсько-побутових потреб..
26.08.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021