Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?

Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?

Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підземні води з водоносних пластів землі вважаються найбільш безпечними для пиття і використання в побутових потребах, так як техногенні забруднювачі ще не проникли так глибоко. Чи справді це так і чи можна заощадити і не встановлювати фільтр для свердловини, який буде очищати артезіанську воду від шкідливих домішок?


Перш ніж запустити подібне джерело водопостачання в експлуатацію, фахівці рекомендують провести аналіз рідини з нього. Чиста і прозора на вигляд вода - ще не гарантія безпеки і відсутності в її складі органічних і неорганічних речовин у концентраціях, вище допустимої норми. Багато з них не мають кольору і запаху, при цьому постійне вживання забрудненої рідини може погіршити самопочуття споживачів.


Які шкідливі домішки можуть бути в артезіанській воді?


Джерела подібного типу залягають на досить великій глибині. Найчастіше в складі грунту може бути кілька шарів вапняку. Це натуральний природний камінь, який представляє собою м'яку осадову породу органічного походження, що складається в основному з карбонату кальцію. Вапняк повільно розчиняється у воді, збагачуючи її солями жорсткості (кальцієм і магнієм).

У надмірній кількості подібні домішки, якщо не використовується система очищення води зі свердловини, шкідливі для організму людини. Вони можуть стати причиною сухості шкіри, підвищеної ламкості волосся, утворення каменів в нирках. Солі жорсткості призводять до утворення нальоту на нагрівальних елементах побутової техніки, на плитці і сантехніці. Такі забруднювачі скорочують термін служби приладів у будинку, які під час роботи контактують з водою.


Нітрати і нітрити, амоній - все це можна добути зі свердловини разом з водою, не кажучи вже про такі механічні домішки, як пісок, мул, глина. Одна з найбільш частих проблем - висока концентрація заліза. Цей елемент додає артезіанській воді неприємний присмак металу, є причиною появі іржі на сантехніці, рудих плям на одязі після прання. Ці та інші проблеми можна вирішити, якщо купити фільтр для води зі свердловини, який ефективно видаляє відразу кілька шкідливих домішок. При правильному виборі фільтраційного обладнання рідина зі свердловини стане дійсно кристально чистою і корисною для споживачів.


Який вибрати фільтр для свердловини?


На ринку представлено кілька видів обладнання для водоочистки:


  • Механічні фільтри для очищення води з колодязя - ефективно справляються з видаленням таких частинок, як пісок, глина, мул, іржа. Подібні системи найчастіше виконують функцію предфільтрів, готуючи воду для подальшої тонкої очистки. Механічні фільтри здатні істотно зменшити мутність і кольоровість рідини з артезіанської свердловини. Вони фільтрують частинки розміром 3 - 5 мкм.
  • Вугільні фільтри для води зі свердловини - представляють собою сорбційну систему очищення. Основний фільтруючий елемент обладнання - гранули активованого вугілля. Це екологічно чиста і безпечна для людини система, що дозволяє видалити з води органічні і хлорорганічні речовини, розчинені гази. Після установки і використання вугільного фільтра рідина стає більш приємною на смак, зникають неприємні запахи та кольоровість.
  • Магістральний фільтр для свердловини - встановлюється на вході труби водопостачання, підведеної до будинку. Використовується в якості попереднього етапу водоочищення. Корпус фільтрів виготовляється з міцного матеріалу, здатного витримати великий тиск в системі водопостачання.
  • Системи пом'якшення води - працюють за принципом іонного обміну. В процесі фільтрації катіони солей жорсткості замінюються на катіони натрію. В результати споживачі отримують воду, приємну на смак і без сторонніх запахів.
  • Системи знезалізнення - вирішують проблему з металевим присмаком і іржавим осадом на сантехніці після використання води з артезіанської свердловини. Можна вибрати фільтраційне обладнання, яке крім заліза усуває і не менш шкідливі елементи, такі як марганець і сірководень.

Якщо у вашій воді крім солей жорсткості і заліза містяться амоній, нітрати, нітрити та інші шкідливі домішки в підвищеній концентрації, рекомендуємо звернути увагу на фільтри комплексного очищення води. Подібні системи завдяки багатокомпонентному фільтруючому матеріалу здатні очистити воду аж від 8 видів забруднень. Проходячи через різні шари в фільтрі, вода поступово очищується і стає абсолютно безпечною і повністю придатною як для пиття і приготування їжі, так і використання для інших побутових потреб.


Більш докладно про фільтр комплексного очищення води нашого виробництва Formula Vody SFE 835/935 з ручним клапаном управління для очищення води з колодязя або свердловини можна дізнатися з відео на нашому YouTube каналі:
Якщо у вас залишилися додаткові питання по темі, і ви хочете підібрати підходящу систему водоочищення для артезіанської свердловини, телефонуйте консультантам нашого інтернет-магазину.

очистка води зі скважини, фільтр для скважини, пом'якшення, очистка від заліза

Схожі статті
Очищення води в котеджі
Очищення води в котеджі
Підземні води забруднені солями кальцію і магнію, залізом, механічними домішками і різними органічними сполуками. Вживання такої в..
10.06.2015
Вода зі свердловини: чи потребує вона  очищення
Вода зі свердловини: чи потребує вона очищення
Досить поширеною є думка, що природна вода, яка видобувається з підземних свердловин, ідеально чиста, не містить шкідливих речовин..
07.03.2014
Системи водоочистки в приватному будинку, с. Кременище, Київська область
Системи водоочистки в приватному будинку, с. Кременище, Київська область
Очищення води для питних і побутових потреб..
12.08.2021
Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023