Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00

Установка фільтрів для води та монтаж обладнання водопідготовки

Установка фільтрів для води та монтаж обладнання водопідготовки

Монтаж обладнання водопідготовки - дуже важливе і серйозне питання, які варто поряд з підбором технології очищення води, а також з вибором виробника обладнання водоочистки Установка фільтра для води здійснюється в III етапу: підбір місця монтажу обладнання, сам монтаж фільтра для води і запуск обладнання в експлуатацію А непрофесійний монтаж обладнання та НЕ санкціоноване проведення пусконалагоджувальних робіт тягне за собою неякісну роботу обладнання і, звичайно ж, відмова компанії і постачальника від гарантійних зобов'язань.


Перед початком установки фільтра для води необхідно врахувати наступні фактори:

 • Для можливості відключення обладнання водопідготовки, з метою проведення регламентних і сервісних робіт, обладнання водопідготовки повинно забезпечуватися запірно-регулюючої арматурою з можливістю відключення від трубного колектора подачі вихідної води, від колектора підготовленої води, а також каналізаційного колектора.
 • Для аналітичного і лабораторного контролю роботи обладнання, на «вході» і «виході» обладнання, необхідно змонтувати крани пробовідбірники, а також манометри.
 • Для ефективної роботи обладнання водопідготовки тиск вихідної води повинно бути в межах 3 - 6 атм.
 • Для якісної роботи обладнання, натиск вихідної води повинен відповідати вимогам витрати для регенерації установки (вказується в паспорті установки).
 • Для запобігання пошкодження рухомих частин керуючого клапана, велико і середньо дисперсними домішками, на «вході» установки необхідно змонтувати фільтр грубого очищення.
 • Скидання дренажних вод проводиться в напірному режимі - діаметр системи каналізації повинен відповідати вимогам витрати води для регенерації установки.
 • Для запобігання біологічного «зараження» фільтруючого шару, під час монтажу дренажного колектора, необхідно передбачити «розрив струменя» регенераційних стоків через Гидрозатвор.
 • Для підключення блоків живлення клапана управління установкою слід використовувати електричну розетку європейського стандарту, підключену до мережі з параметрами 220 ± 5%, 50Гц Електрична розетка розташовується в місці, зручному для підключення блоку живлення, з виключенням можливості потрапляння на неї води Рекомендується установка стабілізатора напруги, з метою запобігання виходу з ладу блоку живлення клапана управління установки під час перепаду напруги.


Отже, покроковий монтаж обладнання водопідготовки:

1. Габарити приміщення підбираються Виходячи з габаритів устаткування, що монтується, а також Виходячи з вимог сервісного обслуговування систем очищення води.

2. Для монтажу обладнання водопідготовки необхідно опалювальне приміщення, з температурою всередині від 4 до 40 ° C, вологістю повітря не хворій 70%.

3. Приміщення для монтажу обладнання повинно мати:

 • природне або штучне освітлення
 • рівну поверхню підлоги: обладнання слід встановлювати на твердому горизонтальному підставі.

4. Монтаж установки здійснюється на воді колектора вихідної води в приміщенні Колектор господарсько-побутової каналізації повинен розташовуватися максимально близько до установці водопідготовки.

5. Попередження: Забороняється врізати установку в трубопровід між насосом свердловини і Гидроаккумулятор!

6. Підключення установки до трубопроводу вихідної води проводиться через обвідну лінію (байпас), обладнану запірною арматурою, що дозволяє, при необхідності, подавати споживачеві вихідну воду.


II Монтаж обладнання

1. Центральна розподільча система встановлюється в корпус фільтра, нижній щілинний ковпачок (нижній дистриб'ютор) поміщається в центрирующее поглиблення в нижній частині корпусу.

2. Виходячи з висоти корпусу і посадкового місця керуючого клапана, необхідно відрізати зайву частину центральної розподільчої системи При неправильному виборі довжини центральної розподільчої системи можливо байпасірованіе вихідної води, або пошкодження центральної труби.

3. Заповнення корпусу фільтрує шаром:

 • переконайтеся, що нижній щілинний ковпачок знаходиться в центрир поглибленні в нижній частині корпусу;
 • закрийте верхній отвір центральної розподільчої системи за допомогою спеціальної заглушки, або канцелярського скотча (при видаленні заглушки або канцелярського скотча, по закінченню робіт, виключіть можливість руху центральної розподільчої системи);
 • заповніть корпус фільтра на 1 / 3водой - це дозволить не пошкодити нижній щілинний дистриб'ютор важкими крупно-фракційних засипками;
 • через горловину корпусу заповніть корпус фільтрує шаром.

* Обсяг, відсоток заповнення корпусу фільтра і матеріали фільтруючого шару вказані в паспорті установки Для засипки фільтруючого шару рекомендується застосовувати спеціальні «лійки».

4. У нижню підставу керуючого клапана встановіть верхній щілинний дистриб'ютор.

5. Встановіть керуючий клапан на корпус фільтрації, переконавшись при цьому, що центральна розподільна система і верхній щілинний дистриб'ютор щільно стикаються, а центральний колектор встановлений у відповідному отворі керуючого клапана При установці клапана, рекомендується змастити гумові ущільнення силіконовою змазкою Закручування клапана проводиться тільки вручну, застосування будь-якого інструменту не рекомендується.

III Запуск обладнання в експлуатацію

Перед введенням обладнання в експлуатацію, необхідно:

 • стравити повітря з установки;
 • провести гідравлічні випробування трубної обв'язки, керуючого клапана, корпусу фільтра;
 • провести регенерацію обладнання, з метою відмивання фільтруючого шару в ручному режимі;
 • запрограмувати керуючий клапан згідно з інструкцією експлуатації установки.

Слідуючи всім вищепереліченим рекомендаціям, монтаж обладнання водопідготовки не завдасть багато клопоту І головне пам'ятати, що грамотно проведений монтаж обладнання та пусконалагоджувальних робіт - запорука якісної і довговічною роботи водопідготовчого обладнання.

Схожі статті
Водопідготовка в ДУ "ОЛЦ МОЗ України Вірусологічна лабораторія ЦІВЛ", м. Одеса
Водопідготовка в ДУ "ОЛЦ МОЗ України Вірусологічна лабораторія ЦІВЛ", м. Одеса
Мета - очистка воды для лабораторного обладнання..
13.07.2021
Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021