Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: вихідні

Фільтри для очищення води від сірководню

Сірководень - це токсична сполука, добре розчинний у воді. Про його наявності в рідині свідчить специфічний запах і неприємний присмак. Вода може мати жовтуватий відтінок. Сірководень небезпечний для здоров'я людини. Роз'їдаючи металеві елементи, він призводить до передчасного виходу побутової техніки з ладу. Саме тому необхідно використовувати фільтр від сірководню, незалежно від способу водопостачання: централізоване, свердловина або колодязь. Це простий і ефективний спосіб водоочищення. Використовується в міських квартирах, приватних будинках, закладах громадського харчування.


 Навіщо потрібен фільтр від сірководню

H2S швидко всмоктується після потрапляння в організм людини. Навіть в невеликих концентраціях подразнює слизові оболонки, викликаючи напади нудоти, біль і загальне погіршення самопочуття. Вода з цим елементом непридатна для пиття і приготування їжі. Її не можна використовувати для поливу рослин і інших господарсько-побутових потреб. Знадобиться система очищення води від сірководню, щоб убезпечити рідина з-під крана.

H2S має неприємний запах тухлих яєць. Рідина з таким ароматом неможливо пити, вона зіпсує приготовані страви і напої. Встановивши фільтр від запаху сірководню, користувачі зможуть вирішити цю проблему. Очищена вода не має запаху і смаку.

Фільтраційним устаткуванням видаляє шкідливі домішки на 100%. Допомагає не тільки убезпечити вживану рідина, а й позитивно впливає на її смакові якості. Воду після очищення можна використовувати для будь-яких цілей: готувати їжу, мити посуд, прати білизну, поливати рослини.


Фільтр від заліза, сірководню та марганцю

Існують комплексні рішення, що забезпечують водоочистку відразу від декількох шкідливих домішок. Одне з таких - Iron Clear. Це унікальна розробка, що використовує передові методи фільтрації, що допомагають позбутися від:

  • Fe - викликає роздратування і лущення шкіри. Надає рідини присмак металу. Через надлишок цього елемента з'являється іржа на сантехніці, трубах, зовні і всередині пральних і посудомийних машин. Використовуйте фільтр для очищення води від заліза, щоб поліпшити якість вживаної води і забезпечити тривалий термін служби побутової техніки.
  • Mn - високий вміст призводить до порушення роботи нервової системи, може стати причиною отруєння. Надлишок марганцю є причиною появи темного нальоту і накипу на посуді, приладах. Надає рідини терпкий присмак.

Крім того, Iron Clear - це ще і фільтр для очищення води від сірководню, який можна компактно розмістити у ванній або на підлозі в кухні. Відмінне рішення, коли потрібна комплексна очистка і немає можливості або бажання використовувати 3 різних фільтруючих пристрою. В Iron Clear всі процеси здійснюються в одному корпусі.

Фільтрація відбувається за допомогою окислення елементів і перетворення їх у суспензії. Останні затримуються в фільтруючому матеріалі Bio Fusion. Багатокомпонентна засипка застосовується для того, щоб система очищення води від заліза, марганцю та сірководню прибирала каламутність, кольоровість і неприємний запах. Це екологічно чистий ефективний матеріал, до складу якого входять природні мінерали.

Фільтруючі системи мають різну продуктивність і обсяг завантаження. У нашому інтернет-магазині можна замовити фільтр від заліза, сірководню, інших домішок на 30 - 120 літрів. Продуктивність обладнання - від 0,6 до 3 м3 / год. Подібні системи можна встановити в приміщенні з кількістю санвузлів від 1 до 5.

Щоб оформити замовлення, скористайтеся онлайн-формою на сайті або зателефонуйте консультантам інтернет-магазину «Формула води».